2733
2734
عنوان

شوهرم خیلی عصبیه جلو جاریم....

661 بازدید | 26 پست

دیشب مادرشوهرم و جاریم اینجا بودن سر سفره نمیدونید شوهرم چجوری با من درافتاد و بی احترامی کرد..... اب شدم جلو جاریم.... 

قهر کردم رفتم تو اتاق مادرشوهرم اومد منو آورد بیرون باز شوهرم با عصبانیت گفت چون خانواده من اومدن اینجا اینجوری میکنه و خانواده خودش که اومدن نشونش میدم.... 

احساس حقارت و بی کسی کردم

بچه ها نمیدونید چقدر شوهرم زود جوشه 

همیشه یه بحثی داریم ما..... 

شرایط کاریش خیلی سخته و ی دلیلش اینه ک اعصاب نداره 

ولی من واقعا برام سخت شده تحملش 

ی دختر 11 ماهه هم دارم خیلی از آینده میترسم.... 

حالم خیلی بده خیلی بد... آرزوی مرگ میکنم برای خودم

😞

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

روش تو رو مادرش و عروسشون افتاده پررو شده

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
2740

خب چیشد م دعواتون شد چرا اصلیه رو نمیگی درضمن شما ک اخلاق شوهرتپ میشناسی تو جمع دهن ب دهنش نذار تا احترام خودت حفظ بشه

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....

وای چه سخت این جور مردا باید عین خودشون باشی دهن دریده و بی چاک دهن قشنگ جلو مامانش صداتو میبردی بالا حساب کار دستش بیاد بخدا یه بار امتحان کن اگه جواب نداد

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

شما که قصد جدایی ندارین  چون با علم به اخلاق ایشون  بچه اوردین پس حداقل  وقتی کسی خونتون هست اصلا بحث نکنین که همچین افتضاحی پیش نیاد

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست