2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم پسرت چند سالشه؟ خودت میخوای با لیزر باشه

۶ سال و نیم‌ 

بله همسرم‌ خیلی ‌  بیشتر تاکید داره‌ با روش لیزر ‌ که اذیت نشه‌ و دوره ی نقاهت‌ کمتری‌ داشته باشه

2728
روش لیزر چه جوریه؟ینی بیهوش نمیکنن

همه بیهوشیه‌ ولی لیزر ‌ بعد از عمل خونریزی‌ نداره و درد کمتری داره‌ بچه ممنوعیت‌ غذای‌ نداره‌ و نیازی به ۱۰ روز استراحت نیست

میشه بگی روش لیزر چه جوریه

گفتم عزیزم ‌ جراحی خونریزی‌ داره 

روش جدید لیزر هست‌ که اذیت نمیشه ‌ و بچه امروز عمل‌ کنه میتونه‌ روز بعدش‌ به مدرسه‌ بده 

ولی روش قدیمی خونریزی‌ داره‌ و ۱۰ روز نباید بره مدرسه

2738
ینی دکترای خاصی با روش لیزر عمل میکنن؟

همه انجام‌ نمیدن‌ . الان چند وقته‌ دنبال پزشک خوبی هستم که روشش‌ لیزر باشه‌ تلفنی‌ می پرسم نمیگن‌ 

هزینه ی لیزر هم زیاده.  کسی هم انجام‌ میده باید مطمئن‌ باشه‌ چون خیلی ها میگن لیزر ولی ما که تو اتاق عمل نیستیم‌ 

بسر خواهر شوهر منم لوزه ی سوم داره همیشه مریضه ولی دکتر گفته عمل نکن بذار سنش بره بالا اگه رفع نشد بعدش عمل کن.

بعدم لیزر درسته نقاهتش کمتره ولی عوارض خود لیزر زیاده بیشتر تحقیق کن.

بسر خواهر شوهر منم لوزه ی سوم داره همیشه مریضه ولی دکتر گفته عمل نکن بذار سنش بره بالا اگه رفع نشد ب ...

وااای‌ انقدر تحقیق کردم‌ خسته شدم.  

مدرسه میره نمیشه ۱۰ روز بخوابه‌ 

برادر همسرم جراحی‌ بود عملش‌ داغون شد بچه‌ عذاب‌ کشید ‌ بیچاره‌ 

ولی خواهر خودم. دختر خالم‌ . دختر دایی‌ همسرم و دایی همسرم‌ لیزر بودن مشکلی‌ نداشتن‌ اصلا درد نکشیدن‌‌

ای بابا عجب گیری افتادیم آخرش نفهمیدم با لیزر خوبه یا بی لیزر    

من چند ماهه‌ تو کارشم‌ آخر به این نتیجه‌ رسیدیم‌ لیزر خوبه‌ 

البته‌ بعضی‌ ها هم میگن نه روش خودشون رو دارن که میگن بیهوشی‌ یا جراحی.  ولی خیلی بچه اذیت میشه‌ و باید استراحت کنه‌ 

تو نت‌ هم سرچ کردم لیزر میگن بهتره

من چند ماهه‌ تو کارشم‌ آخر به این نتیجه‌ رسیدیم‌ لیزر خوبه‌  البته‌ بعضی‌ ها هم میگن نه روش خو ...

عزیزم شما پسرتو عمل کردی؟؟؟ راضی هستی؟؟

دختره من همیششششه مریضه ،لوزه سوم داره

الانم تب داره شدید😭😭

پسره شما هم زیاد مریض میشد؟؟

2706