2737
2734
عنوان

تنبلی تخمدان

443 بازدید | 22 پست

سلام بچه ها من دو ماهه تو که پشت هم پریودم ینی پاک که میشم بعد ده روز پریود میشم الان12روزه پزبودم ..دکترم گفته چون موی زائد داری و قاعدگی نامنظم امکان داره تنبلی تخمدان داشته باشی. مگه نمیگن تنبلی داشته باشی پریود نمیشی؟؟؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
عزیزم خیلی ازت ممنون   یعنی بنظرت با طب سنتی خوب میشه ؟

اینکه برات فرستادم ادامش نوشته بودبعدازمرحله دوم باردارشده.خودم زالومیخام بندازم.توکل به خدا.منکه هرراهی رفتم نشدباای وی اف وامپول ودارونشد

اینکه برات فرستادم ادامش نوشته بودبعدازمرحله دوم باردارشده.خودم زالومیخام بندازم.توکل به خدا.منکه هر ...

الهی عزیز دلم به حق همین اذان ک داره پخش میشه دامنت سبز بشه خدا بهو ی بچه سالم و صالح بده 

شما وضعیتتون چطوره ؟

دکترتون کیه ؟

الهی عزیز دلم به حق همین اذان ک داره پخش میشه دامنت سبز بشه خدا بهو ی بچه سالم و صالح بده  شما ...

ممنون ازدعای خوبت.ان شالله شماهم نتیجه بگیرید.من تخمدان پلی کیستیک هستم که دکترهافقط بهم توهین میکردن موقع سونو.ولی هیچ کاری هم ازدستسون برنمیاد.فکرمیکنم حجامت وزالوخوب باشه.شماکه پریودت قطع شده ایناراامتحان کن بامشورت طب سنتی ببین چی میگن.بازم هرجورخودت صلاح میدونی.شمابرای بارداری میخاید؟

ممنون ازدعای خوبت.ان شالله شماهم نتیجه بگیرید.من تخمدان پلی کیستیک هستم که دکترهافقط بهم توهین میکرد ...

بله عزیزم برای بارداری 

داستان من خیلی ناراحت کننده است 😢

ان شالله همه نتیجه بگیرن 🙏

به من دکتر برنجیان رو معرفی کردن نمیدونم برم تحت نظرش یا نه ؟

نمیشناسمش.اگه خوبه برو.

والا همسایمون گفت دخورش پریودش نا منظم بوده رفته الان ی دختر داره 

نمیدونم واقعا ی پزشکم هست هندی تو سعادت اباد اونم میگم شاید خوبه 

اخه از بچه های سایت در مورد چند تا دکتر شنیدم مثل پاکروش ک اخلاق خوبی مدارن برام مهم حداقل بهم روحیه بدن 

2706