2733
2739
عنوان

نمیتونم درس بخونم

222 بازدید | 8 پست

بچه ها من امسال پشت کنکوریم و یه مدته مطالعه رو باز شروع کردم

ولی اصلااااا تمرکز ندارم و نمیدونم باید از کجا شروع کنم.وقتی که کتابا رو باز میکنم حس میکنم دارم میفتم توی یه چاهی که ته نداره بخاطر رتبم خیلی میترسم و بی انگیزه شدم

اولاش هم خیلی مصر بودم و تصمیم قطعی  و داشتم با انگیزه تلاش میکردم ولی بخاطر طعنه های والدین و خانواده کلا از خودم ناامید شدم

از طرفی هم نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی هم استعدادش رو دارم و هم نمیتونم از رویای دندونپزشکی دست بکشم.حس میکنم افسردگیه

شما بنظرتون من چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم همین حالتهایی که میگی داشتم سال اولم افسردگیه عزیزم‌ زودتر به خودت بیا تا دیر نشده زیاد وارد حا ...

چشم ممنون از راهنماییت ولی حتی کنار خانوادم میشینم بهم گیر میدن تو الان باید بخونی نباید از اتاقت اصلاااا بیای بیرون

حتی خیلی رسمی هردوشون بهم پیشنهاد خودکشی دادن(یه بار پدرم و یه بار مادرم)

منم اگه بهشون بگم باید به مشاور مراجعه کنم و افسردگی دارم مادرم میگه با دوستات که وقتی زنگ میزنن خوب میخندی به من که میرسه افسردگی داری؟؟؟؟

هر صبح که بیدار میشی ویدئو انگیزشی ببین با برنامه درس بخون یه برنامه بلند مدت داشته باش و یه روزانه ...

ممنونم از راهنمایین خواهر گلم

حتما اینکارو انجام میدم

چشم ممنون از راهنماییت ولی حتی کنار خانوادم میشینم بهم گیر میدن تو الان باید بخونی نباید از اتاقت اص ...

ببرشون پیش مشاوره عزیزم ایتجور که نمیشه با سختگیری مادر و پدر افسرده میشی 

2740