2737
2739
عنوان

حسرتهای مدرسه

1115 بازدید | 93 پست

وقتی ما دهه شصتیا دانش آموز بودیم مثل حالا لوازم التحریر رنگارنگ و فانتزی نبود..اگه کسی مداد اتود داشت یا جامدادی دو در آهن ربایی دیگه ته لاکچری بود...یا اون پاک کنایی که خیلی نرم و تمیز پاک میکردن...تراش رومیزی رو دیگه نگم که انگار سفینه فضایی بود برامون...

خدایا راضیم به رضای تو

اتفاقا اون موقع هم همینا فانتزی محسوب میشد ...فرقی نداره...تازه به نظرم ما اصل لذت رو بردیم امروزی ها فقط دارن لذتی ازش نمیبرن 

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه دفترهایی بود خیلی خوشگل بودن نمی دونم چجوری بگم یجور پلاستیکی مانند بودن انقدر دوستداشتم از اونا داشته باشم😭

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

اره 

چقدر طفلکی بودیم

دفتر سیمی و دفتر خط کشی شده تَه احترام بود می‌‌ذاشتیم برای ریاضی و املا. 

ایش چی بود؟ 

اصلنم  دلم تنگ نشده

هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن.
2738
یه دفترهایی بود خیلی خوشگل بودن نمی دونم چجوری بگم یجور پلاستیکی مانند بودن انقدر دوستداشتم از اونا ...

اره دفترهای سیمی و از این جلد محکما هم  این اواخر بود چقدر کیف داشت توش مشق نوشتن

خدایا راضیم به رضای تو

یادمه میگفتم کاش خودکار صورتی باشه بهم خندیدن بعد چند سال واقعا خودکار صورتی اومد 

این سایت شده پاتوق خاله زنک بازی تویی که توهین میکنی فقط و فقط شعور نداشته ات و به رخ میکشی

اتفاقااونموقه ها خوب بود همه چی بنظرم

زندگیا شیرین بود فک کنم 

بااینکه سختی بود ولی از وضع الان ما بهتر بود

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕

بچه ها من الان ۳۴ سالمه ازدواج کردم ولی هنوز جامدادی کلاس سوم ابتداییم رو دارم هر وقت می بینم انقدر لذت میبرم که نگو

با این خرجای اضافی بچه هام به هیچ جا نمی رسم😆😉😆😉

من دارم عقده ی همون روزها رو هر سال خرید مدرسه میریم اینقدر لوازم تحریر های رنگی رنگی میخرم دختر وایمیسته نگاه میکنه من هرچی دلم بخواد انتخاب می کنم😂😂

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

من تا نه سالگی بادکنک دستم نگرفته بودم تا ۱۲ سالگی پارک نرفته بودم اینا بعضی ازحسرتای بچگیم بود 

این سایت شده پاتوق خاله زنک بازی تویی که توهین میکنی فقط و فقط شعور نداشته ات و به رخ میکشی
2706