2737
2734

خیلی از خانوما اینجا همون عروس و زن بدان که همه چی زیر سر خودشونه بعد میان تاپیک میزننو و بعضیام یه طرفه به قاضی میرن ولی بعضیا از لحن و حرفای طرف متوجه میشن مقصر کیه 🙄

نمونشم هست امروز اتفاقا

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

اصلا کلا اینجا همه ی عروسا خووووب و عالین ، و همه ی مادرشوهرا و جاریا و خواهر شوهرا عینه دیو هستن

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
2738

هرچی عروس مظلوم و منطقی و خانم ریخته تو اینجا😑😑😑😑😶😶😶😶😶

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍

عزیزم اینجا اغلب خانواده شوهر ها دیو هستن و شوهر فرشته ، جاری ها بی کلاس و بی سواد و زشت و عقده ای و حسود و استارترها خانم و با کمالات و زیبا ، خانواده عروس خانم همه مهربون و دلسوز و فرهیخته....اما نمیدونم چرا این گل خانوم های با کلاس و بی نظیر با همچین خانواده های سطح پایین و داغونی ازدواج کردن.

تازه اینجا همه خانواده هاشون تحصیل کرده و با کلاس و فهمیده و پولدارن...از اون طرف خانواده شوهر بی کلاس و بی سواد و نفهم و خسیس و گدا😏

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2706