2733
2739

خیلی از خانوما اینجا همون عروس و زن بدان که همه چی زیر سر خودشونه بعد میان تاپیک میزننو و بعضیام یه طرفه به قاضی میرن ولی بعضیا از لحن و حرفای طرف متوجه میشن مقصر کیه 🙄

نمونشم هست امروز اتفاقا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اصلا کلا اینجا همه ی عروسا خووووب و عالین ، و همه ی مادرشوهرا و جاریا و خواهر شوهرا عینه دیو هستن

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
2738

هرچی عروس مظلوم و منطقی و خانم ریخته تو اینجا😑😑😑😑😶😶😶😶😶

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍

عزیزم اینجا اغلب خانواده شوهر ها دیو هستن و شوهر فرشته ، جاری ها بی کلاس و بی سواد و زشت و عقده ای و حسود و استارترها خانم و با کمالات و زیبا ، خانواده عروس خانم همه مهربون و دلسوز و فرهیخته....اما نمیدونم چرا این گل خانوم های با کلاس و بی نظیر با همچین خانواده های سطح پایین و داغونی ازدواج کردن.

تازه اینجا همه خانواده هاشون تحصیل کرده و با کلاس و فهمیده و پولدارن...از اون طرف خانواده شوهر بی کلاس و بی سواد و نفهم و خسیس و گدا😏

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2706