2737
2739
عنوان

تنبلی تخمدان

363 بازدید | 36 پست

دیروز رفتم دکتر،دکتر بخاطر پریودی های نامنظم من و جوش های صورتم و وزن زیادم گفت تنبلی تخمدان داری.!

باید چیکارکنم تا درمان بشه؟

اگه درمان بشه وزنمم کم میشه؟

اگه وزنت کم بشه درمان میشی :)

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

روزی یکساعت پیاده روی تند

قند و شکر و سرخ کردنی هم حذف کن (مربا نوشابه شکلات ته دیگ سیب زمینی سرخ کرده سمبوسه پیراشکی....)

گرمی زیاد بخور عسل دارچین زنجبیل نعنا شیره انگور و خرما

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

سبک زندگیت رو عوض کن..هرروز ورزش.کاهش وزن.سبزیجات بیشتر بخور.فست فود و نوشابه و چیپس و پفک و اینجور چیزها رو خیلی خیلی کم بخور.قرص ویتامین دی بخور.برای منظم شدن پریود هم باید چندماه قرص ضدبارداری بخوری...کاهش وزن خیلی روی بهبود موثره

2740
من خیلی لاغرم،جوشم ندارم،فقط مو زائد،یکساله درمان میکنم،خوب نشدم هنوز😔😔😔

هفته ای چند روز ورزش میکنی؟ تحرک چقدر کلا؟

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
اگه وزنت کم بشه درمان میشی :)

وزنم کم بشه درمان میشم؟یا درمان بشم وزنم کم میشه؟

اخه من بعدازدواجم این علائم و پیداکردم،ولی اون روزا هم تپل بودم

یعدازدواج پریودیام نامنظم شدع،دردشون زیادشذه،صورتم جوش میزنع😔

وزنم کم بشه درمان میشم؟یا درمان بشم وزنم کم میشه؟ اخه من بعدازدواجم این علائم و پیداکردم،ولی اون رو ...

وزنت کم بشه درمان میشی

هرچی چاقتر باشی خب علائم بیشتر میشه تو این بیماری

از قبل از ازدواجت داشتی احتمالا

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(
باید ورزش تند انجام بدی و وزنت رو بیاری پائین تا خوب بشع 

مشکل تنفسی دارم،نمیتونم زیاد ورزش هوازی انجام بدم

هروقت ورزش و شرو کردم بعد ۱ ماه ول کردم چون زیادتغیر نمیکنم.

2706