2737
2739

منو شوهرم شانسی همو پیداا کردیم تو انیستا

من اول ازش خوشم اومد بعد منطقی تصمیم گرفتم

بعد نامزدم میگع من اول منطقی دیدم موقعیت خوبی داری و پاکی بعد عاشقت شدم 

کدومش بهتره؟؟؟

اونجوری حس میکنم که برا موقعیتم اومده با اینکه که خیلی عاشقمه میدونم

الان نرماله که اول منطقی تصمیم گرفته بعد عاشق شدع؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من اول عاشق شدم بعد رابطه رو به فنا دادم و بعدهااااا با عقلم دوباره برگشتم و کلا روش عقلانی رو الان بیشتر می پسندم هرچند که اون موقع خیلی کم سن و سال بودم

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        

اره!

خوب تو اينستا چطوري اول عاشق شه بعد منطقي تصميم بگيره!؟ديده موجهي شرايطت خوبه خوشش اومده

دمشم گرم مياد راستشو ميگه ادم محترميه☺️☺️

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
2738

عاقلانه آسنا شدیم ،یه دوست داشتن و کشش زیاد شکل گرفت و به ازدواج منتهی شد 

وعاشق شدیم ،عشقی که هرروز تازه تر میشه خداراشکر

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

همسرم عاشق شد و پیشنهاد داد من بهش گفتم ۱ ماه اول فقط حرفای معمولی بزنیم و هیچ حرف احساسی بهم‌نگو بعد ۱ ماه بهت جواب قطعی میدم که حداقل بدونم بخاطر حرفای عاشقانه بهت وابسته نشدم و بله نداده باشم..دیگه بعد از یکماه بخاطر اخلاقای مردونه ش بهش بله رو دادم و ۵ سال این آشنایی طول کشید و عاشقش شدم هم عاشق خودش هم عاشق احساسش❤

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤

والا من کادمند همسرم بودم اون مدیرم بود

اون میگه عاشق شدم.ولی خیلی رسمی و شیک بهم پیشنهاد آشنایی داد.اما بعد یه ماه وا داد دیگه شبک نیود ولو بود😁😁😁

منم اولش منطقی بعد یه ماه وا دادم

در واقع خیلی فرقی نداره شانس ات خوب باشه گلم😁

اظهار نظراتمان بیانگر خود واقعی مان باشد نه برای جلب لایک بیشتر😊😊😊😊
من اول عاشق شدم بعد رابطه رو به فنا دادم و بعدهااااا با عقلم دوباره برگشتم و کلا روش عقلانی رو الان ...

هنوزم سنت کمه

داداش منم هم سن شماست ولی متاسفانه خیلی دیونس بروز نمیده ولی من میدونم هنوز داره به ی آشغال نفهم بی لیاقت فکر میکنه ایول منطق بهترع پشیمونت نمیکنه

کوه میباید بود کاه بودن ننگ است
اره! خوب تو اينستا چطوري اول عاشق شه بعد منطقي تصميم بگيره!؟ديده موجهي شرايطت خوبه خوشش اومده دمشم ...

مثلا من اول عکسشو دیدم خوشم اومد قلبم تند زد و اینا...

ولی اون موقع اون همش سوال میکرد ازم تا بدونه چجوردختری ام

بعد عکسمو دید عاشقم شد گف تصور نمیکردم انقدر خوشگل باشی 😂😂

دوتاش باهم😐 عاشق کسی شدم که خانوادم به شدت دوسش داشتن و شرایطش و صدالبته اخلاقش اوکی بود

دقیقا

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
مثلا من اول عکسشو دیدم خوشم اومد قلبم تند زد و اینا... ولی اون موقع اون همش سوال میکرد ازم تا بدونه ...

ینی واقعا از روعکس قلبتون براش تپید ؟!؟!؟!

خوب اینهمه پسر خشکل و جذاب عکسشون تو مجازی هست چرا اونا نه این ؟

2706