2733
2739
عنوان

درد دل با خدا

252 بازدید | 14 پست

خدایا

خیلی داریم سختی میکشیم

زودتر دنیا رو تموم کن

و از گناهامون بگذر و بذار یه گوشه بهشت اروم بشینیم قول میدیم به سیبا دست نزنیم😔

از اینکه سخنان گهربار منو لایک میکنید متشکرم  

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

خدایا بسه دیگه زندگی خستم تمومش کن خدایا هرجایی دوست داری منو ببر هرجا که لایقمه اما اینجا نه دیگه نمیخوام اینجا بمونم خدایا مرگ خیلی خوبه کاش زود بهم میدادیش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدایا خالقا

بس کن جنایت را تو ظلمت را

تو خود سلطان تبعیضی

تو خود یک فتنه انگیزی

اگر در روز خلقت مست نمی کردی 

یکی را همچو من بدبخت

یکی را بی دلیل آقا نمی کردی

جهانی را چنین غوغا نمی کردی

خدایا شکرت...

خدهیا چرا من و هیچ کس دوست نداره چرا هیچ دوست واقعی ندارم چرا هنه وابسته به نیازشون با من خوب میسن چرا شوهرم بهم علاقه نداره خدایا چرا مامانم نیست چرا از این دنیا من و نمیبری چرا هیچ نکته مثبتی من ندارم

خدایا خالقا بس کن جنایت را تو ظلمت را تو خود سلطان تبعیضی تو خود یک فتنه انگیزی اگر در روز خلقت ...

من خودم خیلی خستم از دنیا ولی اینا کفره عزیزم.ادم تنش میلرزه

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!
2738
من خودم خیلی خستم از دنیا ولی اینا کفره عزیزم.ادم تنش میلرزه

اگه کفرم باشه مصداق واقعیه زندگیه آدمای جامعه مونه

نمی دونم

خسته ام داغونم له شدم

تو بدترین شرایط به خدا تکیه کردم

ولی هر روز یه مصیبت جدید

خدایا شکرت...
خدایا خالقا بس کن جنایت را تو ظلمت را تو خود سلطان تبعیضی تو خود یک فتنه انگیزی اگر در روز خلقت ...

اینا کفر امیزه عزیزم ولی واقعا دلم میخواد بمیرم دیگه خسته ام . بدبختی اینجاست باید اونجا هم حساب پس بدم. فقط امرزش میخوام و ارامش. هر چند پااااییین ترین جای بهشت باشه

درسته دنیا جای بدی شده ولی آدما باعث و بانی هستن ، خدا همیشه هواسش به بنده هاش هست ما بنده هتش کم طا ...

خداوند هم.خودش فرموده لقد خلقنا الانسان فی کبد

خداوند هم.خودش فرموده لقد خلقنا الانسان فی کبد

و یه جایی هم گفته در برابر سختی ها تز صبر و نماز کمک بگیرید اگه واقعا واقعا با اعتقاد و اعتماد کامل به خدا نماز بخونیم و ایمان داشته باشیم خدا جواب صبرمون رو میده به آرامش می رسیم و می تونیم سختی ها رو تحمل کنیم

🍀
و یه جایی هم گفته در برابر سختی ها تز صبر و نماز کمک بگیرید اگه واقعا واقعا با اعتقاد و اعتماد کامل ...

نماز خوندم خاک تو سرم انقد گرفتارم اصلا نمیدونم چی میگم