2733
2739

سلام من یه مدتی با یه خانومی از فامیل در ارتباط بودم چون باهم کار میکردیم و تقریبا هرروز میدیدمش اون موقع ها اون شمارمو داشت مثلا بمن زنگ میزد راجب کار میپرسید بیشتر اون زنگ میزد نه من. بعد امروز تو تلگرام یه پسری پیام داد گفت سلام منم از اسم پروفایل و بیو و آیدی اش فهمیدم که پسر هستن طرف مقابلم.... بعد دیدم که شماره اشناست و متوجه شدم شمارمو دخیره داره و از قضا شماره همون خانومه اما با مشخصات پسرش من مطمئنم که گوشی دست پسراین خانومه و خودش بمن پیام نداده چون واقعیتش اصلا تو فاز چت و تلگرام اینا نیس اما  ازیه طرف میگم  نکنه خودش باشه و  از من دلگیر بشه چرا بلاک کردم....اخه یه چندبار دیگه هم واسم مزاحمت ایجاد کرد و منو تو گروه ادد میکرد و منم دیگه شاکی شدم نکنه بازم منو ادد کنه گروه پسرونه... اخه این گوشیش بیشتر عمومیه تا شخصی و این منو ناراحت میکنه که چرا شمارمو دادم  بنظرشما کارم غلط بود؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه کارتون اشتباه نبوده  با همکارتو صحبت کنید یه جوری سر موضو رو باز کن بفهمی که خودشه یا نه&nb ...

قضیه گروهو بهش گفتم اونم گفت کار پسرمه من بلدنیستم واینا بعدش گفتم معذرت میخام و بهش تذکر میدم