2737
2739
جوون که بودم بک استریت بویزی بودم شدیدا. الان نیکل بک و مارون5 و لینکین پارک و ...
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دخترعموم چندتا آهنگ از یه خواننده به اسم mirah برام فرستاده خیلی دوسشون میدارم
مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند (برتراند راسل)
شکیرا /بیونسه/ اوریل / جسیکا /انرییییییییییییییییییییییییییکه /پیتبوللللللللللللللللللللللللللللللل/سلنا گومز/ز همه بیشتر انرییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییکهههههههههههههههههه
2740
donnie darko
jeff buckley

این دوتام هستن..بچم از روی قیافه و چت کردن سلیقمو فهمیده
مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند (برتراند راسل)
خخخخخخخخخ بیوتی..شوخی کردم منحرف نیستی من این دختر عمومو خیلی دوست دارم، عاشقانه درباره ش حرف میزنم
2706