2737
2734

من زایمان زود رس داشتم اما هنوز باردار نشدم عزیز

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
من زایمان زود رس داشتم اما هنوز باردار نشدم عزیز

من سه ماه بعد زایمان زودرس میخوام اقدام کنم آخه 37 سالمه

چند ماهه زایمان زودرس داشتی؟

خدایا من نی نی سالم میخوام  ************ خدایا دل هیچ مادری رو نشکن ازت خواهش میکنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سه ماه بعد زایمان زودرس میخوام اقدام کنم آخه 37 سالمه چند ماهه زایمان زودرس داشتی؟

۶ ماهه...دکتر گفت بعد از سه ماه...من ماه چهارم اقدام کردم نگرفت...الان پریودم...بعدش دوباره اقدام

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
2731
من سه ماه بعد زایمان زودرس میخوام اقدام کنم آخه 37 سالمه چند ماهه زایمان زودرس داشتی؟

من ۲۴ سالمه

ایشالا به زودی مامان میشی دلیل زایمان زودرست چی بود؟

کیسه آبم پاره شد...نمیدونم چراااا😔

2738
کیسه آبم پاره شد...نمیدونم چراااا😔

پاره شدن کیسه آب معمولا دلیلش عفونته

آزمایش عفونت ادرار دادی؟

خدایا من نی نی سالم میخوام  ************ خدایا دل هیچ مادری رو نشکن ازت خواهش میکنم.
پاره شدن کیسه آب معمولا دلیلش عفونته آزمایش عفونت ادرار دادی؟

نه ندادم...اما همه میگن دلیل مشخصی نداره😢😭

عفونت نداشتی؟ بچت نرفت تودستگاه؟

عفونتو نمیدونم...اما وقتی بدنیا اومد مرده بود😔

عفونتو نمیدونم...اما وقتی بدنیا اومد مرده بود😔

من زنده به دنیا اومد

6 ماهه بود

3 دقیقه بعد فوت شد

2706