2737
2739
عنوان

شیردهی

226 بازدید | 10 پست

سلام من یه ماهه به اصلا به بچم شیر ندادم و با شیرخشک تغذیه شده و الان میخوام دوباره شیر خودمو بهش بدم منتهی شیرم خشک شده یه چند قطره به زور شیر دوش میاد .چیکارکنم دوباره شیرم مث اول بیاد لطفا راهنمایی کنین مرسی

😐😐😐😐

چرا اینکارو کردی؟!!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دیگه مثل اول نمیشه.بچه هم مطمئن باش دیییگه سینه بگیرنیست.من این راهو رفتم اخرش اعصاب خودم بیشتر خورد میشد به زحمت فرااوون یکم شیرم اومد ولی بچه دیییگه سینه بگیر نبود که نبود

2738

یه لوله ایی به اسم ngهست یه سرشو میزارن طرف سینه یه سرش داخل شیشه شیر مثل حالت نی میمونه بچه سینه رو مک میزنه و شیر از اون لوله وارد دهانش میشه.تا یک هفته اینکارو انجام میدی با مک زدن رااااحت شیرت برمیگرده.و شیرافزا باید بخوری قرص های شیردهی و عرق رازیانه.ماکارانی اب گوشت.دوشیدن شیر با شیردوش هر دوساعت یکبار.من با اینکارا بعد ۵ماه شیر خششششک شده رو برگردوندم تازه بدون مک زدن بچه.قوی باش.شیر خشک همش دردسره خودتو نجات بده

یه لوله ایی به اسم ngهست یه سرشو میزارن طرف سینه یه سرش داخل شیشه شیر مثل حالت نی میمونه بچه سینه رو ...

سلام عزیزم

میدونم این تاپیک قدیمیه ولی ممنون میشم جوابمو بدی

توی این ۵ ماه اصلاااا از شیر خودت نداده بودی؟ کاملا خشک بود؟ قبلش چه مدتی شیر میدادی؟