2737
2739
عنوان

دماغ عمليا بيان

299 بازدید | 41 پست

من ٣ هفتس كه بينيمو عمل كردم

بينيم استخوني بود 

تو دو هفته اول تا چسبو باز ميكردم خيلي ورمش كمتر ميشد ولي تو هفته سوم هيچ تغييري احساس نكردم اخه بينيم استخوني بود خيلي ورم نداشتم 

نكنه بينيم اين اندازه بمونه😢

من حس ميكنم ديگه ورم نداره 

وسيع باش و تنها ، سربه زير و سخت.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

کلا عمل کردن اشتباهه. من خودم از نادمین هستم. خیلی تغییر کردما ولی مشکل قرینگی دارم و بدم میتد.

ولی عزیزم شما تا ۱۸ماه پس از عمل هیچ برداشتی از بینیت نکن.انشالله بهتر میشه

تا خدا هست...ناامیدی چرا؟😍🍁😍
من خیلی دوس دارم بینیم عمل کنم ولی همسرم مخالف،اومدم ببینم بینی عملی ها چی بهم ميگن😳😳

اگه بينيت تو صورتت خيلي ضايع نيست قيدشو بزن 

بنظرم همه دكترا خنگ شدنه

وسيع باش و تنها ، سربه زير و سخت.....

دکترا میگن ورم که مریض پدرشونو درنیاره 

ورم دیگه یه ماهه باید بره 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
اگه بينيت تو صورتت خيلي ضايع نيست قيدشو بزن  بنظرم همه دكترا خنگ شدنه

دکتر کی بود ؟ 

خنگ نشدن تو روز پنج تا به بالا عمل می کنن 

فقط پولو میشناسن 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2706