2752
2734
عنوان

نمیدونم این یه مشکل اساسی هست یا؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1741 بازدید | 37 پست
مشکل که نه
مدتیه خیلی باهم خوب بودیم
بعد از برگشتنمون از مسافرت یهو گفت باید برای زندگی بریم شهرستان
پیش مادرش اینا
اونا هم که خدا میدونه می خوان سر به تن من نباشه
ولی من با شوهرم اصلا سر اونا بحث نمی کنم
سه روز پیش دومادشون برام پیام فرستاد که مادر شوهرت و خواهر شوهرات برات خواب دیدن
می خوان بکشوننتون شهرستان که اونجا زندگی کنین به بهوونه پیری و مریضی بابا و مامانش
من تازه فهمیدم که این نطق های شوهرم از کجا آب می خوره ولی به روی خودم نیاوردم و فعلا در موردش صحبتی نکردم
گفتم حالا ببینم وضعیت انتقالیم چی می شه
افسوس که سرمایه زکف بیرون شد * و از دست اجل بسی جگرها خون شد *کس نآمد از آن جهان که پرسم از وی*احوال مسافران عالم چون شد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

حالا هرچی بهش اس می دم و می زنگم جواب نمیده
همین نیم ساعت پیش زنگیدم گوشی رو برداشت با سردی تمام سلامم و جواب داد
منم حالشو پرسیدم و خداحافظی کردم
اون اصلا طاقت دوری من و بچه ها رو نداره
نمی دونم چی شده چرا اینقد یهو زیر و رو شده

افسوس که سرمایه زکف بیرون شد * و از دست اجل بسی جگرها خون شد *کس نآمد از آن جهان که پرسم از وی*احوال مسافران عالم چون شد
رویا جون اون خبرا رو همیشه بهم می ده
نیاز جون منم اون موقع عصبانی بودم خوب

مامان مانی و ماهان
یه وقتایی ادم حوصله خودش رو هم نداره .... مرگ پدر بزرگ و مریضی باباش یه طرف و حتما نق و نوق مامان و خواهراش یه طرف و ناراحتیه تو ... وای سنگ هم که باشی آب میشی بنده خدا حق داره من اگه بودم تو همچین موقعیتی بزرگترین و بهترین سنگ صبور شوهرم میشدم هر چی بهت گفته یا هر کاری رو کرده از ذهنت پاک کن و ببخش
کتاب و اب هر دو در بحران هستند، یکی از کم مصرفی دیگری از پر مصرفی
حالا شما می گین چیکار کنم
با اینکه این همه حرف شنیدم بازم باهاش صمیمی برخورد کنم
تو سرش نمی افته بعدا دوباره تو عصبانیت باهام اینجوری برخورد کنه
چیکار کنممممممممم
به نظر خودم هرچقدر هم فشار روش باشه نباید اینطور حرف می زد
من خیلی ناراحت شدم
2706