2733
2734

من ۷ هفته و ۲ روزم

۶ هفته رفته بودم سونو هماتوم دیده شد ولی زیاد نبود لک اینا هم ندارم اصلا پریروز رفتم دکتر سونو کرد گفت هماتومت کم شده و شیاف داد

ازش پرسیدم پله ضرر داره گفت بله نه به خاطر هماتوم جفتت از بین میره و جنینت میمیره اصلا پله بالا پایین نرو

منم طبقه ۳ هستم ۴۰ تا پله ست در روز فقط یه بار میرم پایین یه بارم شب میرم بالا چیکار کنم حالا؟

کسی بوده تو بارداریش پله داشته باشن؟ اتفاقی افتاده؟

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دکتر  به من  گفت  از پله  آروم  برم  و وسط  راه  استراحت  کنم  به خودم فشار  نیارم  آروم  

وقتی  برات  مهم نیست اطرافیانت  درموردت  چه فکری  میکنن  یعنی به سطح  خطرناکی از آزادی رسیدی 

راستش من جفتم پایینه ازاول همین مشکلو داشتم باامپولم بالانرفت خونمون پله داره خیلی پله بالاپایین کردم و دکترگفت استراحت کن گوش ندادم حوصلم نمیگیره همش بخوابم و درمونده باشم همه کاری هم میکنم تاالان هیچی نشده خداروشکر ولی ادم باادم فرق داره گفته بالاپایین نکن خب گوش بده استراحت کن اگه مجبوری اروم و با وقفه بالاپایین برو

محیا و مهنیازندگی منوباباشون   
2738

عزیزم چون یکم مشکل هماتوم داشتی بهتره ک نری بالا پایین،اگه کارت خیلی واجبه میتونی ی مدت کوتاه بری خونه مادرت یا مادر همسرت،من خودم مشکلی نداشتم ولی از وقتی باردار شدم نرفتم خونه مادرهمسرم....فک کن طبقه پنج بدون اسانسور،هی هم اصرار میکردن گفتم بچم مهم تره

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش
راستش من جفتم پایینه ازاول همین مشکلو داشتم باامپولم بالانرفت خونمون پله داره خیلی پله بالاپایین کرد ...

من هیچ مشکلی ندارم مامانم گفت بیا بمون خونه ما یا خونه دختر خاله ت(شوهر دختر خاله م یه شهر دیگه کار میکنه تنهان) منم دیشب اونجا بودم ولی واقعا خوشم نمیاد همش گریه م میگیره که شوهرم تنهاست  تو بارداری هم حساس شدم

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

بدنا فرق دارن عزیزم

وقتی دکتر شما بهتون گفته بالا پایین نرین از پله حتما این کارو بکنین

خیلی از خانوما پله رفتن بالا پایین ولی چیزی نشد پس خودتونو با بدن بقیه مقایسه نکنین  

نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش،  ما را به ناز فروشان نیاز نیست، تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است

من.. خونمون ۳۳ تا پله داره. صبح میرفتم پایین، دوتا اتوبوس سوار میشدم تا میرسیدم سر کار ساعت ۸ صبح. سر کار هم کلا یا نشسته بودم یا ایستاده و کلی کار. ساعت ۴ کارم تموم میشد دوباره دوتا اتوبوس سوار میشدم میومدم خونه و دوباره بالا اومدن از پله که میشد ساعت ۶ونیم یا ۷. بعد شام درست میکردم و خونه مرتب میکردم. شام میخوردیم میرفتم ظرف شام میشستم و بعد موقع خواب یکم استراحت میتونستم بکنم که اونم ماه های آخر خوابم نمیبرد. تازه ماه های اول لکه بینی هم داشتم و جفتمم سرراهی بود. 

خونه من خیلی پله داره  اگه اروم و با احتیاط باشه مشکلی نیست

آره میتونم تو هر ۸ تا پله استراحت کنم و آروم میرم میام تو اون یک هفته هم که هماتوم کم شده پله بالا پایین میرفتم اگه مشکل داشت هماتومم زیاد میشد دیگه 

بدنا فرق دارن عزیزم وقتی دکتر شما بهتون گفته بالا پایین نرین از پله حتما این کارو بکنین  خیلی ...

آخه هیچ مشکلی تو سونو نداشتم همه چی اوکی بود 

من نمیتونم همش بشینم خونه بیکار😓 

2706