2737
2734
عنوان

کمکم کنین

205 بازدید | 25 پست

سلام..من رتبه ی کنکورم خیلی خوب شده

رشته ای که میخوام دانشگاه خوبی تو تهران قبول شدم

از طرفی دانشگاه فردوسی مشهد که شهز خودمم هست قبول شدم

اومدم خوابگاه..نمیتونم...میدونم میگین عادت میکنی ولی نمیتونم

من عادت دارم مامانمو،خونوادمو ببینم......همیشه....حتی شده یه ساعت اخر شب. ..چیکار کنم...میخوام برم شهر خودم

فردوسیم دانشگاه خوبیه..

نمیدونم..برم..نرم...کمکم کنین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر ما مشهدیا زیادیم تو نی نی سایت ماشاالله کدوم دانشکده دانشگاه فردوسی میخوای بری ؟

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2728
روانشناسی

اوه منم رانشکده روانشناسی درس خوندم ببین عزیزم گروه زوانشناسی فردوسی اصلا گروه قوی و پری نیس تو دانشگاه تهران برات خیلی بهتره 

2738
خب هرچیم باش اخر از خونوادت جدا میشی دیگ شوهر میکنی پس باید از الان عادت کنی

اونجا دلخوشیم میشه همسرم!البته اگه بحوام ازدواج کنم

الان هیچ دلخوشی ندارم..مامانم بود و دیدن خونوادم که نیست اگه بمونم تهران

اوه منم رانشکده روانشناسی درس خوندم ببین عزیزم گروه زوانشناسی فردوسی اصلا گروه قوی و پری نیس تو دانش ...

من نمیتونم...از اولم نمیخواستم بمونم نهران....زدم که بعدا حسرتشو نخورم

ولی نمیتوتم..واقعا نمیشه...

من نمیتونم...از اولم نمیخواستم بمونم نهران....زدم که بعدا حسرتشو نخورم ولی نمیتوتم..واقعا نمیشه...

تهرانم روانشناسی میخونی ؟

اره

هرجور خودت دوست داری ولی دانشگاه تهران از لحاظ علمی قوی تره از فردوسی دانشگاه فردوسی یه استاد کاردست روانشناسی داره دکتر صالحی بقیه خیلی پخمه ن 

2706