2737
2739
عنوان

👒اسم دختر👑

330 بازدید | 13 پست

سلام خواهرای مهربونم...من باردارم و یه دختر دارم..ولی هنوز یه اسم قشنگ برای دخترم انتخاب نکردم..نمیخام شبیه اسم خودم باشه ولی یه اسمی باشه که هم تلفضش قشنگ باشه هم معنیش...خیلی اسم ها هست ولی به دلم نمیشینه...با این حال یه چند تا اسم هس که مد نظرمه (حلما..آیناز..دل آرا ..)بنظرتون کدومشون خوبن؟ اگه هیچکدوم پس یه اسم قشنگ بهم معرفی کنید💋💋

تعداد رای : 34
نظرسنجی
حلما
9
26%
آیناز
8
23%
دل آرا
17
50%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دل آسا و دلیار هم خوبه گل آرا هم همین طور

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2738

اسم کوتاه انتخاب کنین

هرچی اسم کوتاه تر باشه شیکتره

ایناز قدیمیه

اسمای مورد علاقه من ایناس:

هانا

پروا

نلی

سلین

آدمی که رفتاراش اذیتت میکنه لزوما آدم بدی نیست؛ فقط آدمیه که به درد زندگیت نمی خوره..

سلدا پرنسا 

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖

فقط دل آرا.... خوشگل و اصیل و دلنشینه😊😊

پیشنهادات من:

ابریشم،آتش،اختر،آذرگل،آذرنوش،آراسته،آرامش،اَرسان،

اَرنواز،آرینا،آزرم،آسا،آسایش،آسمان،آسو،آشتی،آفتاب،

افروز،افسانه،افسون،آلاله،الماس،آلین،آمتیس،اَناهیتا،

آندیا،انوشه،اَنیتا،آوا،آویشه،آهو،آیرین،ارمغان،

ال آی،آیتکین

ساغر،سانا،ساوین،سپند،سپینود،ستاره،ستایش،ستیا،سراب،سرو،سروناز،سروین،سمن،سنا،سوری،سوسن،سولان،

سیمین،سیوان،سلین،سوگل،سویل

مامک،ماه آفرید،ماهرو،ماهک،ماهگون،ماهی،مروا،مژده،مستان،

مشکان،موژان،مهتاب،مهرا،مهربان،مهرک،مهرنگار،مهری،

مهرین،مهشید،مهوش،مهین،میچکا،میلا،مینو

هستی هما،همدم،همیلا،هورا،هیلان

شاداب،شادنوش،شاران،شاهدخت،شب بو،شرمین،شکفته، شکوه،شمیسا،شوکا،شهرزاد،شهرنوش،شهناز،شهین،شیدا،

شیرین،شینا

تارا،تپش،ترکان،ترلان،ترنج،تلی،توران،تهمینه،تینا

درفشان،دل آرا،دل آسا،دلدار،دلنواز،دیان،دیبا،درنا،دومان

وندا،ویان،ویشکا

یاسمن،یسنا،یگانه

کتایون،کشور،کیارا☺️☺️