2737
2734
عنوان

اختلاف بین همسرم و خانوادم

266 بازدید | 19 پست

سر موضوعی بحث پیش اومد و خلاصه بگم براتون.....

خواهرم صداشوبرده بود بالا و همسرم که پسرخالمه باهاش خیلیییی تند برخورد کرد تا تکرار نکنه اینوست خواهرم با مامانمم دعواش شد و  خواهرمدو سه روز میرفت بیرون شب میومد و همه حق رو به خودش میده 

اینوسط پدرم هم متوجه شد و چون یکسری اختلافای خیلی جزیی از قبل وجود داشت (حساسیت پدرم رو دامادش)

خواهرمم کلا آبروی همسرمو برد جلوی پدرم

حالا این وسط خیلی ناراحته آبروی همسرم هستم

.....................

طرف همسرمو میگیرم ولی خواهرم اصلا اصلا زیر بار نمیره که اشتباه کرده و همه اشتباها رو میندازه گردن شوهرم

شما بودین چجوری همه چیزو روبراه میکردین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط میتونی از طریق پدر مادرت درستش کنی

هرچقدرم حق با همسرت بوده بازم حق نداشته سر خواهرخانمش داد بزنه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

خواهرتون اگه صداشو برای شوهر شما بلند کرده ، حق با شوهرته گرچه بازم نباید خیلییییییی تند میرفت

ولی درباره کارهای دیگه اش ، اختلافش با مادرتون و دیر اومدنش و...شوهرت دلیلی نداره دخالت کنه که بهش توهین بشه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2738
من ۴سال درگیر یه همچین قضیه ای بودم غصه نخور.  گذر زمان درستش میکنه هرچی سعی کنی درست کنی بدتر ...

همین جور بیخیال بشینم؟

دفعه بعد که پدرم و همسرم همدیگرو ببینن کلی با هم سرسنگینن

خواهرتون اگه صداشو برای شوهر شما بلند کرده ، حق با شوهرته گرچه بازم نباید خیلییییییی تند میرفت ولی ...

شوهرم تو اون مسائل دخالت نکرد ولی چون خواهرم رو هیچی آروم نمیکرد مجبور شدم اینوسط به پدرم بگم تا جلوی خواهرمو بگیره

سانسور نکن کامل تعریف کن. دعوای خانوادگیتون چه ربطی به همسرت داره ؟ بخواد برخورد کنه!!!

طولانیه قضیه حوصلتون نمیگیره 

از سو تفاهم شروع شد.....این دعوای خانوادگی که میگم همون اختلاف بین شوهرم و خواهرمه 

خواهرم خیلی کوچکتره از همسرم ...۱۷ سال کوچکتره و موندم چرا صداشو برد بالا

2706