2733
2734
عنوان

خونشون میرین سر بزنین یا نمیرین؟؟

331 بازدید | 24 پست

بچه ها سلام.اگه شوهرتون طبق عادت خونه کسی سر نزنه و کلا اهل رفت و آمد نباشه ولی خونه پدرتون نیاد اصلا و سر نزنه شما خونه پدرش میرین سر بزنین؟تمام راه ها رو رفتم درست نشده.به خوبی.مهربونی.قهر.دعوا.هرراهی بگین رفتم که درست شه.مثلا بابام مریض بود عیادتش نرفت.همه رفتن جز اون.والکی یه چیزی و بهونه میکنه.مثلا میگه اونروز من خواستم یه چیزی بخرم چرا بابات گفت اون چیز خوب نیست نخر.یه تیکه زمین بابام گفتش جاش خوب نیست.اینم بهونه کرده.انگار عقده داره.بابامو میبینه میره هزارمتر اونطرفتر پیاده ام میکنه.خیلی ناراحتم برا بابام و مامانم.حالا منم یه مدته تصمیم گرفتم خونشون نرم.حالا شما باشین میرین سر بزنین؟اصلا کاری به خانواده اش ندارم که خوبن یا بد.میخوام به این درس بدم که چقد بده بی احترامی به پدرومادر.

تعداد رای : 32
نظرسنجی
آره
25
78%
نه
7
21%
بابا    یعنی قشنگترین کلمه دنیا که هیچ مترافی نمیتونی براش پیدا کنی...

اگر‌مثل تو همه راهی رفته باشم و شوهرمم اینقدر رو دار باشه منم همین کارو دقیقا باهاش میکنم..نمیرم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

اگر هرکاری کردی همون ادم مونده باشه اره 

ولی بنظرم بشینی باهاش حرف بزنی بهتره

مثلا بهش بگو بخاطرمن نکن

من تورو به هیچکس نمیفروشم ولی تو عزیزی برام ولی خانوادمم زحمت کشیدن درسته یکی با دختر خودت اینکارو کنه دومادت بهت بی احترامی کنه

من دلم شکسته برای این موضوع بخاطر من کوتاه بیا

من اینطوری رامش میکردم سعی میکردم اگر ررررررر واقعا هیچ راهی نبود اره نمیرفتم

منم همین وضعیت شماروداشتم و همه راهها رم رفتم ولی درست نشدتازه روی خونواده ش هم بهم باز شد منم دیگه ...

سرچی نرفتی؟چون خانواده شوهرم منو بچمو نمی بینن فقط شوهرمو میخوان.منم نمی خوام برم مرددم

سرچی نرفتی؟چون خانواده شوهرم منو بچمو نمی بینن فقط شوهرمو میخوان.منم نمی خوام برم مرددم

شوهرم با خونواده من خیلی بد شدبعدش مادر شوهرم یه روز اومدخونم باهام دعوا کرد منم ازاون روزبه بعدبهشون گفتم دیگه خونه هیچ کدومتون نمیام از این به بعد هم احترام درقبال احترامه. گفتم بهش زیاد باهاش تا کردم ولی ازاین به بعد منم میخوام مث شوهرم باشم.دیگه هم نرفتم خونه شون واوناهم نیومدن

2706