2737
2734
عنوان

فوق تخصص شبکیه

1518 بازدید | 7 پست

سلام دوستان.خواهش میکنم اگه دکتر فوق تخصص شبکیه چشم خوب واقعا خوبی ک خودتون یا اقوامتون نتیجه گرفته باشین رو ب من معرفی کنین.مادرم بر اثر دیابت شبکه چشمشون پاره شده و نمیبینه چشمشون خیلی غصه میخوره.لطفا ممنونم

کجایی؟من مامانم شبکیه چشمشون در اثر دیابت جدا شد با عمل ویترکتومی و تزریق روغن درست شد خداروشکر.دکترشون علی سعادت در مشهد

عشق های زندگیم همسرم و گل دخترم (با احترام هیچگونه دوستی پذیرفته نمی شود.)

پارسال چشم بابای منم شبکیه چشمش بخاطر دیابت اینجوری شد نمیتونست ببینه،بیمارستان فارابی بعد دوماه نوبت عمل داد یه کوچولو فقط بهتر شد

یه سری مراقبتا داشت رعایت نمیکرد نمیدونم بخاطر اون بود یا کلا دکترش خوب نبود

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر واسه تهران اگه سراغ دارین ممنون میشم.مادر من عمل کردن با دکتر جوادیان قم ...خوب نشده ک هیچ بدترم شده.خیلی مادرم غصه میخوره گریه میکنه.لیزر کردن تزریق انجام دادن ولی هیچ تاثیری نداشته

2731
کجایی؟من مامانم شبکیه چشمشون در اثر دیابت جدا شد با عمل ویترکتومی و تزریق روغن درست شد خداروشکر.دکتر ...

عذرمیخام گلم چقد زمان برد تا بعد عمل خوب شدن مادرتون؟اخه مادر من اوایل بهتر شده بود اما نه کاملا خوب اما هرچه زمان میگذره بد و بدتر میشن

عذرمیخام گلم چقد زمان برد تا بعد عمل خوب شدن مادرتون؟اخه مادر من اوایل بهتر شده بود اما نه کاملا خوب ...

عزیزم الان حالومادرتون چطوره؟

هیچ چیز به اندازه شخصیت آدم رو جذاب نمیکنه ...میتونید گلاب صدام بزنید🌹
2738