2737
2739
عنوان

کیا ارشد دولتی خوندن بیاین دردودلم

133 بازدید | 18 پست

خب شهری قبول شدم 2 ساعت با خونمون فاصله هست و روزانه

یک/ رشتمو دوست ندارم رتبه اوردم قبول شدم  و امیدی به کار پیدا کرن تو این رشته ندارم

دو/ چون دانشگاه آزاد بودم حس میکنم پاس نمیکنم درسهارو و. از پسش برنمیام 

سه/ از هرکس پرسیدم گفتن  این استادا خوب نیستن دوتاشون دیوانه هستند و فحش میدن و چیزی بارشون نیست 

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

برای شماهم انقدر تلخ وسخت بود؟

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

و چون روزانم اصرار خانواده مجبورم برم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه خوب بودمن کارشناسی و ارشدم دوبتی بودم خودت هدف خودت مشخص کن کاری به حرف اطرافیان نداشته باش یعن ...

میگن همش فحش میدن هرکیو دیدم دلش پر بود

2738

مورد اول که به شما بستگی داره، کارم که معمولا پیدا نمیشه.

مورد دوم بی مورده استرست؛ ربطی نداره... میتونی پاس کنی درسارو.

مورد سوم مگه دانشکدتون فقط چندتا استاد داره ؟! بین استادام موردای خوب و بد هستن... ففط نباید کاری کنی که لج کنن باهات.

مبارکه عزیزم. اصلا این حرفا نیست که ازاد بودی عقب بیوفتی از صفر همه چیز شروع میشه. استادا میان از پایه همه چیو میگن بجز مسایل بدیهی. من هم لیسانس هم فوق سراسری تهران بودم همشم شب امتحانی بودیم. فقط سر کنکور باید خوند. استادای هرجا یه مشکلی دارن فقط شما نیستید😄😄😄

من ی شهر قبول شدم که ۶۰۰کیلومتر باشهرم فاصله داره وعلاقه هم دارم

گفتن اگه ی ترم بیای بخونی انتقالت میدیم به شهر خودت

به نظر شماهابرم یا نرم؟

خدایاماراآن ده که آن به،ومگذارمارابه که ومه!!!🌺به فرموده حضرت آقا:دربیت المقدس نماز خواهیم خواند.ان شالله به زودی🌺🤲

٣-صفحه گذاشتن پشت استادا كه هميشه بوده و هس جدي نگير،

٢- خودتو دست كم نگير مگه دانشگا دولتيا چجورين كه ازادا نيسن

١-دوري و عدم علاقه و نبود كار كه.... خيلي حق ميدم بهت

من معتقد هستم كه زن در اصل ادم نيست/شايد گروگان خدا در دست ادمهاست/هرجا كه باشد مرد سرگرم است اما زن/هرجاي اين دنيا كه باشد باز هم تنهاست
من ی شهر قبول شدم که ۶۰۰کیلومتر باشهرم فاصله داره وعلاقه هم دارم گفتن اگه ی ترم بیای بخونی انتقالت ...

برو

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
2706