2737
2739

برای عمومیا کتابا دبیرستان رو بخون.

واسه تخصصیا درسا کارشناسی.

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
براعمومی کتابای دبیرستان همین سالای اخیروبخونیم یانه همون کتابایی ک تودوران خودمون خوندیم

مگه مالِ چ دورانی هستی گلم؟؟؟؟

کتابا فقط شکل ظاهریشون عوض شده وگرنه محتویاتش خیلی ساله تغییر نکرده.

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
برای عمومیا کتابا دبیرستان رو بخون. واسه تخصصیا درسا کارشناسی.

شما سرکت کردی؟واقعا منابع تخصصیش همون کتابای کارشناسیه

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
شما سرکت کردی؟واقعا منابع تخصصیش همون کتابای کارشناسیه

اره عزیزم.من پارسال آزمون قبول شدم اما مصاحبه رد شدم.

بخونی امتحانش سخت نیست اما امان از پارتی و ظرفیتِ کمِ پذیرش

2738
اره عزیزم.من پارسال آزمون قبول شدم اما مصاحبه رد شدم. بخونی امتحانش سخت نیست اما امان از پارتی و ظر ...

واسه منابع تخصصی چیکار کردین؟من کتاب هامو هیچکدومو ندارم . تازه اگ باشه هم خیلی سنگینن نمیشه تو دو ماه خوندشون. ب نظرت برم جزوه های پیام نور بگیرم یا مثلا کتابهای کمک آموزشی واس کنکور ارشدو... چ کنم؟ شوهرم زحمت کشیده واسم همه کتابامو بدون اطلاع من ریخته دور

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
واسه منابع تخصصی چیکار کردین؟من کتاب هامو هیچکدومو ندارم . تازه اگ باشه هم خیلی سنگینن نمیشه تو دو م ...

دست شوهرت درد نکنه.

تو نت بزن نمونه سوالات پیام نور درس....

اسم دروس خودتو بزن.اگه داشته باشه همونا خوبه.

دست شوهرت درد نکنه. تو نت بزن نمونه سوالات پیام نور درس.... اسم دروس خودتو بزن.اگه داشته باشه همون ...

ممنون از راهنماییت عزیزم. موفق باشی

ممنون از راهنماییت عزیزم. موفق باشی

ممنون گلم.ان شاءالله ک قبول بشی.واسه منم دعا کن.کاربیرون رو دوست ندارم اما واسه نجات زندگیم باید شاغل بشم