2737
2734

ببین همه ایتمات مثل قند چربی تیرویید و ... اکیه ولی fsh و lh فکر کنم نشون میده تنبلی تخمدان داری چند سالته؟

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین همه ایتمات مثل قند چربی تیرویید و ... اکیه ولی fsh و lh فکر کنم نشون میده تنبلی تخمدان داری چند ...

عزیزم ببخشید با توجه به امضات من اوایل بارداریمه وفشارخونم بالاس دکترم منو معرفی کرده به دکتر قلب بنظرت چرا

انجا که خدا هست کجاست؟؟
2728
عزیزم ببخشید با توجه به امضات من اوایل بارداریمه وفشارخونم بالاس دکترم منو معرفی کرده به دکتر قلب بن ...

چند هفته ای؟ قبل از بارداری هم فشار داشتی؟ الان فشارت چنده؟

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2738
چند هفته ای؟ قبل از بارداری هم فشار داشتی؟ الان فشارت چنده؟

الان هفته هفتم هستم قبل بارداری فعلیم اره داشتم اما بارداری اولم نداشتم میشه گفت بغد زایمان اول فشار خون گرفتم مامانم سابقه فشارخون داره الان فشارم 13رو10یا 13رو9هسته

انجا که خدا هست کجاست؟؟
عزیزم ببخشید با توجه به امضات من اوایل بارداریمه وفشارخونم بالاس دکترم منو معرفی کرده به دکتر قلب بن ...

توی بارداری حتما ازمایش دفع پروتیین 24 ساعته بده متاسفانه فشار بالا عملکرد کلیه رو بهم میریزه و باعث دفع پروتین میشه و فشار خون بالا و دفع پروتیین همزمان به صورت پره اکلامپسی خودشو نشون میده که هیچ راهی نداره از همین الان اسپرینو باید شروع کنی باز هم اگه فشار داشتی باید متیل دوپا هم کنارش بخوری تا فشارت کنترل بشه نمک و شیرینی کلا حذف کن من تو این بارداری هم رژیم دارم هم اسپرین میخورم فعلا فشارم کنترل شده است

توی بارداری حتما ازمایش دفع پروتیین 24 ساعته بده متاسفانه فشار بالا عملکرد کلیه رو بهم میریزه و باعث ...

من ازمایش دفع پروتیین دادم منفی بود دکترم اسپرین بهم داده که وسط شام بخورم از رزیم چیزی نگفت اکه برم متخصص قلب ازم نوار قلب میگیره؟؟

انجا که خدا هست کجاست؟؟
ببین همه ایتمات مثل قند چربی تیرویید و ... اکیه ولی fsh و lh فکر کنم نشون میده تنبلی تخمدان داری چند ...

عزیزم میشه منو راهنمایی کنی که چجوری از روی عدد fsh و lh متوجه تنبلی شدی؟ آخه برا منم fsh: 4.3 و lh:5.4 یعنی منم تنبلی دارم؟

من ازمایش دفع پروتیین دادم منفی بود دکترم اسپرین بهم داده که وسط شام بخورم از رزیم چیزی نگفت اکه برم ...

فکر نکنم بگیره قرص فشار بهت میده خودت سعی کن رژیم داشته باشی مخصوصا اگه چاقی روزی 45 دیقه پیاده روی کن چربی فست فود نمک کلا حذف کن چیزای ابپز بخور نون و برنج هم به اندازه بخور استرس نداشته باش توی سونوگرافی ها حتما بگو شریانای جنین چک کنن که خونرسانی به درستی انجام بشه 

فکر نکنم بگیره قرص فشار بهت میده خودت سعی کن رژیم داشته باشی مخصوصا اگه چاقی روزی 45 دیقه پیاده روی ...

وزنم قبل بارداری کم کردم 73بودم الان 60هستم اما فشارم فرقی نکرد بازم ممنون که وقت گذاشتی انشاالله خدا خودت نی نی ت رو از بلا دور نگهداره

انجا که خدا هست کجاست؟؟
2706