2737
2739
عنوان

متورم شدن واژنم در بارداری

214 بازدید | 14 پست

سلام خانوما من همین الان تاپیک زدم کسی جواب نداد،من هفته20بارداریم ببخشیدتو دستشویی با لمس دست متوجه شدم اطراف واژنم متورم شده نگرانم

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏

تو بارداری آدم شاخ هم در بیاره طبیعیه

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
طبیعیه؟

نمیدونم والا برو دکتر 

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
شما رفتی چی بود عزیزم؟

من نرفتم استارتر احتمالا رفته

دادم‌ک ایشون بخونه ببخشید

خواهش عزیزم

دکتر به من گفت احساس میکنی چیزی نیست

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
2706