2737
2734

من   همسرم  سر یه موضوعی  به نتیجه نمیرسیم  . طالهاطت که هر موقع بحث این موضوع  که پیش میاد  زندگی اروممون   یه دفعه  از این رو به این رو میشه  و نتونستم  براش راه حل پیدا کنم  . تو سایت هم دیدم مشکل خیلی ها بود . وقتی کامنت ها رو خوندم  دیدم موضوع خاصی نیست من حساسم  و من مثل  همه استاتر ها سخت میگیرم اون موقع با خودم فکر میکنم باید رو خودم  کار کنم  اما تو واقعیت نمیشه . خیلی  واضح  نمیتونم  توضیح  بدم موضوع چیه  اما این مشکل  با دعوت شدن به مهمونی های خانوادگی  راه میافته  و من استرسی  میگیرم که  اون سرش نا پیداست .بارها تصمیم گرفتم با فامیل قطع  رابطه کنم همسرم نذاشته  خواستم خودم بیخیال بشم  نشدم هیچ راه خلی پیدا نکردم  . با هر بار پیش اومدن این موضوع  اینقدر  طپش  قبل میگیرم  و دیوونه  میشم که حد نداره  و رفتاریی  تو جمع ازم سر میزنه که از خودم خجالت  میکشم . اما  با اراده  خودم  نیست به جز  شماره ۱۴۸۰ چه مرکز مشاوره  ای میشناسین که بهم راهنمایی  بده؟

همین 1480 بلدم فقط

تو شهرتون برو مرکز بهداشت مشاوره رایگان داره

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
 میتونین  اسمشو بگین

@drabroon آدرس کانالشه

به آی دی منشیش پیام بدید بهتون وقت میده هرموقع بخواید. من ساعتی سی تومن میدادم

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
2738