2737
2734
عنوان

کمککک😳مسمومیت بارداری

187 بازدید | 18 پست

اینهمه با بدبختی باردار شدم😣حالا فشارم 16 بود ازمایش ادرار 24 ساعت باید بدم دعام کنین😳دفع پروتئین نداشته باشم😣فشارم امروز اومد 11 خیلی بالا پایین میشه خیلی میترسم نگران بچمم 27 هفته هستم کسی تجربشو داره؟

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نباش فشارمن که کلا میره بالا 

16 خیلی بالاعه 😯حالا فردا ازمایش ادرار میدم نگران بچمم😳با چه ذوقی اتاقشو چیدم

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
2728

من ی بار فشارم شد ۱۵ ازمایش دادم گفتن مشکلی نیست فشار بالا و پایین میشه تو بارداری حواست ب غذاهات باشه

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...

عزیزم من سی هفته وسه روزمه،فشارم بالانیس ولی دفع پروتئین دارم الانم بستری هستم.

امروزبایدپسرمومیبردم مدرسه هنوزموفق نشدم.

یاس رازقی هستم.هرکودکی بااین پیام متولدمیشه که:خداهنوزازانسان ناامیدنیست😍نردبان این جهان ماومنی است/عاقبت این نردبان افتادنی است/لاجَرَم هرکس که بالاترنشست/استخوانش سخت ترخواهدشکست... 
نگران نباش کنترلش میکنن

میخواست بستریم کنه ولی گفت برو غذاتو کنترل کن ازمایش بده 3 روز دیگه بیا

خدانکرده نگه ختم بارداری؟😣

2738
میخواست بستریم کنه ولی گفت برو غذاتو کنترل کن ازمایش بده 3 روز دیگه بیا خدانکرده نگه ختم بارداری؟😣

شما اصلا نمک نخور 

کلا غذاهاتو بی نمک کن ،چیزایی که فشار میاره پایین بخور نگران نباش اوکی میشه

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
عزیزم من سی هفته وسه روزمه،فشارم بالانیس ولی دفع پروتئین دارم الانم بستری هستم. امروزبایدپسرمومیبرد ...

30 هفته بازم خوبه. فشارت پایین باشه پس دیگه مسمومیت نیست چرا بستری شدی؟

شما اصلا نمک نخور  کلا غذاهاتو بی نمک کن ،چیزایی که فشار میاره پایین بخور نگران نباش اوکی میشه

خداکنه😳

30 هفته بازم خوبه. فشارت پایین باشه پس دیگه مسمومیت نیست چرا بستری شدی؟

چون افت پلاکت هم دارم.

دلم برای بچه هام تنگ شده😭😭😭😭

یاس رازقی هستم.هرکودکی بااین پیام متولدمیشه که:خداهنوزازانسان ناامیدنیست😍نردبان این جهان ماومنی است/عاقبت این نردبان افتادنی است/لاجَرَم هرکس که بالاترنشست/استخوانش سخت ترخواهدشکست... 
چون افت پلاکت هم دارم. دلم برای بچه هام تنگ شده😭😭😭😭

عزیزم انشالله همه چی نرمال میشه  و مرخص میشی واسه منم دعا کن خوب بشم کارم به بیمارستان نکشه😳

عزیزم انشالله همه چی نرمال میشه  و مرخص میشی واسه منم دعا کن خوب بشم کارم به بیمارستان نکشه😳

ان شاءالله.

مراقبت کنی به بیمارستان کشیده نمیشه.

2706