2737
2734
عنوان

ivf در بیمارستان صارم تهران

13908 بازدید | 50 پست

سلام خانمای عزیز،،،من ۱۸ساله که نازایی دارم،،تقریبا دوساله واسه ای وی اف اقدام کردم بیمارستان فاطمیهاستان همدان میرفتم،،،دو بار ای وی اف کردم بار اول مثبت شد ولی متاسفانه قلبش وایساد وسقطش کردم😭😭دوباره رفتم بازم منفی شدم،،الان با اینکه سه تا جنین دارم ولی میترسم برم واسه انتقالمیگم نکنه باز نشه ،،از نظر روحی داغونم،،الان میخام برم تهران بیمارستان صارم ،،کیا اشنایی دارن میخام بدونن کارشون خوبه واسه ای وی اف یا نه؟؟؟؟

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏

تو رو خداااااا هر کی میدونه راهنمایی کنه،،،خدا خیرتون بده 🙏🙏🙏

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من از یه خانومی شنیدم خیلی خوب بوده. خودش چند بار کلینیک های دیگه رفته بود مشکلشو تشخیص نمیدادن بچه سقط میشده. اونجا فهمیده بود کروموزوم های شوهرش علت سقط بوده. از صارم تعریف میکرد دیگه اطلاع ندارم ای وی اف کرد یا نه.

خب عزیزم جنین داری همونارو انتقال بده.....

یک کاه قبل انتقال هرشب شکمتو با سیادونه چرب کن

هرصب ناشتا یک قاشق عسل طبیعی با سیادونه کوبیده شده(همون لحظه باید لهش کنی چون سم تولید میکنه تازه تازه باید مصرف شه)با دارچین قاطی کن بخور.از دوشی یا یک شب قبل انتقالت اگه مشکل تیروئید نداری سویا شیر بخور میتونی نشاسته گل بریزی توش و بخوری

اناناس بهور روزی یه تیکه کوچیک

اووکادو بخور

برای اینکه یبوست نگیری انجیر بخور

گرمیجات اصلاااااا نخور

سه روز اول استراحت کامل باش ولی دوساعت بد انتقال یکم قدم بزن.بدشم استراحت کن ولی توخونه یکم قدم بزن ک خون برسه ب رحمت.

دیگه عرضم به خدمتت که هویج اب هویج جگر برنج پاکستانی یا هندی اصلااااااا نخور

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
2738
اول اون سه تا جنین رو باید انتقال بدی. استرستو کم کن حالتو خوب کن قطعا میگیره. تو که سنی نداری عزیز ...

ممنون عزیزم ،،اینجا که میرم اصلا توجه نمیکنن یعنی واسشون انگار مهم نیست ،،باور کن سری قبل خودم گفتم واسم ازمایش پرولاکتین رو نوشت که انجام دادم،،،در صورتی که این چیزا رو باید خودشون بگن نه من

عشقم ناامید نباش.منم همدرد توام😍

😭😭عزیزم بخدا طاقتم طاق شده ،،انشالله خدا خودش کمک کنه به انتظارمون پایان بده

آره خیلی عالیه،بیشتر فامیلای ما واسه تعیین جنسیت رفتن اونجا و آی وی اف کردن ولی فک نکنم مشکل نازایی ...

والا دایی منم خیلی تعریفشو میکنه میگه بیا اینجا نتیجه میگیری،،ولی خو خصوصیه هزینه اشم خیلی میشه دیگه

خب عزیزم جنین داری همونارو انتقال بده..... یک کاه قبل انتقال هرشب شکمتو با سیادونه چرب کن هرصب ناش ...

فددات عزیزم بابت راهنمایت،،دفعه اول تقریبا این کارای شما رو انجام دادم ومثبت شدم ولی دفعه دوم اصلا هیچ کاری نکردم،،ولی بازم انجام میدم ببینم خدا چی میخاد امیدوارم خودش کمکم کنه

والا دایی منم خیلی تعریفشو میکنه میگه بیا اینجا نتیجه میگیری،،ولی خو خصوصیه هزینه اشم خیلی میشه دیگه

آره فک کنم هزینش کم نیس ولی سعی کن آرامش روحی روانی  داشته باشی که وقتی داری هزینه میکنی حداقل انشاالله دفعه اول مثبت شه،حال روحی مادر خیلی خیلی مهمه،کلا بیخیال برو جلو و فک کن میخای بری دماغ عمل کنی و اصلا به بچه فک نکن.انشالله زودی دامنت سبز شه.  

مشکل از خودته فقط؟ چرا نگرفت؟ من تنبلی دارم میترسم برم کاشت نگیره

عزیزم از دوتامونه

شوهرم کم تحرکی اسپرم وخودمم تنبلی تخمدان،،عزیزم همه که مثله هم نیستن انشالله نتیجه میگیری

2706