2737
2739
منم هنوز بلد نیستم  🙄 فکر می کنم چون خوبم با بقیه اونا هم دوستم دارند ولی نشد که بشود دیگه...

تو خوب باش بدی دیگران نزار روت تاثیر بزاره😋🤩توخوب باش واونارو شرمنده کن

باید با سیاست رفتارکنی خودتوخراب نکن

اخه من یه کلمه حرف هم نزدم بهشون میگه زنت دنبال بهونه ست قطع رابطه کنه و داره به من بی احترامی میشه

فقط 39 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخه من یه کلمه حرف هم نزدم بهشون میگه زنت دنبال بهونه ست قطع رابطه کنه و داره به من بی احترامی میشه

من‌مادرشوهرم سر مهریه خون به جیگرمون کرده چهارروزه ولی هیچ بی احترامی بش نکردم بزار اون خراب بشه چرا من خودمو خراب کنم؟

2731
انشالله که همینطوره🤩خیلی همدیگرو دوس داریم برامون دعا کنید

خیره انشاالله نگران نباش خانومی

ما خیلی دعواهای بدی داشتیم

واقعا اگه بخاطر یک سری مسایل نبود من طاقت نمیاوردم و جدا میشدم

تنها کاری که کردم اصلا نذاشتم خانوادم متوجه بشن

2738
من‌مادرشوهرم سر مهریه خون به جیگرمون کرده چهارروزه ولی هیچ بی احترامی بش نکردم بزار اون خراب بشه چرا ...

نمیدونم چی از جون عروساشون میخوان.

وقتی پسره زن میگیره تازه میشه عزیز دل مادر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤

در دربازه رو میشه بست در دهن خانواده شوهر رو نمیشه

هر کاری می کنه ادم ازش ی چیزی درمیارن

اشتباهه خیلی اشتباهه خیلی خیلی😣😣😣😣😣😣😣😣😣

عزیزم من پشیمون نیستم قبول کرد حق تحصیل و حق اشتغال بده خانواده خودم گفتند نه...ولی خب واقعا نیازی به هیچ کدوم ندارم خداشکر البته خب ریسک دیگه من شانس آوردم همسر خوبی دارم 

من الان عقدم هفته ای یکی دو بار میرم خونشون برمیگردم نمیدونم کارم درسته یانه چون اکثر کسایی که میشنا ...

منم مثل شما بودم.بعد عروسی مادرشوهرم تو جمع گفت یادته تو همش اینجا بودی به زور میرفتی خونتون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706