2733
2734
عنوان

جاری نداره سر یارییییی

131 بازدید | 5 پست

سلام جاری من رفتارش خیلی عجیبه از من پنج سال بزرگتره زن دوم برادرشوهرمه من از روز اول باهاش با احترام برخورد کردم یه دفعه میزنه به سرش سه ماه احوال نمیپرسه بعد دوباره جو میگرش میاد میره می خنده شوخی میکنه دوباره می ره تا سه ماه دیگه میاد خونمون همش گله از مادر شوهرم میکنه حرف میزنه بهشون دخترم بدش میاد وقتی اون میاد میگه مامان میشه در رو باز نکنیم نمیدونم چیکار کنم هر دقیقه سر یه کوکه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جاریای منم تازگی خیلی اذیت میکنن ولش کن نکبتا فقط میخان آزار بدن اخه بگو تو این شرایط اقتصادی آدم اینقدر درگیری داره شما دیگه برا آدم درگیری ایجاد نکنین یکم آدم آرامش بگیره والا 

2731

همش از خودش تعریف میکنه شاغله میری خونشون سر بزنی میره چمدون لباساش، فاکتور طلاهاش،ظرف و ظروف  رو میاره میچینه هرچی میاره اصلا تعارف نمیکنه یه قند نمیذاره جلو دستت ولی خودش میاد من همش میگم بخور شوهرم میگه تو هم مثل خودشون باش  ولی من دلم نمیاد  آخه تو سینش توده داره

قراره مادر شوهرم سهم اثر شوهرم رو بده من پیش جاریم گفتم اگه سهممون رو بده میرم دماغم رو عمل میکنم طلا هم میگیرم رفته به مادر شوهرم گفته میخوای سهمشون رو بدی فلانی بده قر وفر