2733
2734
یه مدت بود کلا وسواس بودم گوش نمیدادم خیلی هارو ولی. نمیشه واقعا منطقم قبول نمیکنه مگه آهنگ شاد چیکا ...

در اسلام همه آهنگ ها حرام نیست آهنگی که انسان رو به وجد بیاره حرامه که طبق تحقیقاتی که تازه انجام دادم آدم وقتی آهنگ گوش میده یه سری فعل و انفعالات توی بدن و مغزش اتفاق میفته و همین به بدنش آسیب میرسونه شما اگه واقعا این موضوع برات مهمه توی نت سرچ کن بزن سخن رانی استاد رائفی پور در باره ی موسیقی با دلیل و مدرک چندین جلسع در موردش صحبت میکنه خیلی زیبا و جالبه

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  
منم هر چی شاد بود رقص می آورد گوش نمیدادم تا مامانم گفت ول کن پس اون جوری همه چی گناهه بشینیم فقط غص ...

عزیزم سخت نگیر

گناه اینه ک حق کسی رو بخوری

دلی رو بشکنی

😁من الانم دارم گوش میدم

تو ماشینم تا ولوم تا اخر نباشه کیف نمیده بهم

😁ی وقتاییم با دوستام تکونم میدیم😂

تو خونه هم که کلاروزمون با اهنگه

عقط روزای خاص مثه شهادت و اینا رعایت می‌کنیم

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افرادی که من رو بر اساس سنم قضاوت میکنند در اشتباهی بزرگ به سر میبرند...من بیشتر از انچه که فکرش را می‌کنید خردمند هستم

با دو قانون در این جهان هرگز به تفاهم نرسیدم، یکی خواب بود و آن دیگری زمان...
2731
موسیقی یکی از دلخوشی های منه  خودمم کمانچه میزنم  اهل رقص نیستم چون استعدادشو ندارم ولی ...

به به هنرمند😍

همسایه ما موزیسینه هر وقت میبینمش عذر خواهی میکنه چون آهنگسازا یه وقتایی تو خواب یه چیزی به ذهنشون میاد همون لحظه بیدار میشن مثلا یه وقتایی شب و نصفه شب داره ساز میزنه

منم میگم شما فقط ساز بزن ما لذت میبریم☺️

به حق هم خیلی زیبا ساز میزنه خصوصا وقتی ویالون میزنه 

از نظر اسلام کلن همه آهنگها حرامن  رقص هم فقططط برای شوهر

به به از اینکه یه عالم و مرجع میبینم خیلی خوشوقتم😐

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
دعوا برای چی عزیز میخوام بدونم شما چه جور فکر میکنید

من خودم رقص که اصلااااا دوست ندارم 

به نظرم کاربیهوده حرکات که معنی خاصی نداره

اهنگ هم من خودم سنتی دوست دارم 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2740
وای منم ..فقط آهنگ شاد بشنوم ..😀گاهی جاش نیست تو دلم هی قرش میدم مثل اسکارلت تو بر باد رفته .. 😆

😂😂😂تو منی یا من تو

دیوونه

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
به به هنرمند😍 همسایه ما موزیسینه هر وقت میبینمش عذر خواهی میکنه چون آهنگسازا یه وقتایی تو خواب یه ...

یعنی نصفه شب میزنه تو از خواب بیدار میشی بازم لذت میبری؟

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
من خودم رقص که اصلااااا دوست ندارم  به نظرم کاربیهوده حرکات که معنی خاصی نداره اهنگ هم من خود ...

منم اصلا از رقص خوشم نمیاد ک چی هی لامپ میچرخونن تو هوا آهنگم آهنگ لایت و ملایم گوش میدم 

یعنی نصفه شب میزنه تو از خواب بیدار میشی بازم لذت میبری؟

صداش خیلی اذیت نمیکنه چون اتاق خواب ما فاصله داره ولی یه زمانایی ساعت ۵ صبح که بیدار باشم میشنوم خیلی دوست دارم

به به هنرمند😍 همسایه ما موزیسینه هر وقت میبینمش عذر خواهی میکنه چون آهنگسازا یه وقتایی تو خواب یه ...

😘😘

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
عزیزم سخت نگیر گناه اینه ک حق کسی رو بخوری دلی رو بشکنی 😁من الانم دارم گوش میدم تو ماشینم تا ول ...

یه آهنگ هندی هست خیلی دوست دارم ولی چون فکر میکردم خوب نیست گوش نمیدادم آهنگcrazy kia re که آیشواریا باهاش میرقصید به نظرت جزو موسیقی حرامه اون آهنگ؟

2706