2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه مدت بود کلا وسواس بودم گوش نمیدادم خیلی هارو ولی. نمیشه واقعا منطقم قبول نمیکنه مگه آهنگ شاد چیکا ...

منم مذهبیم تا حدودی انقدر مشکلات زیاده همین دلخوشیارم ازمون بگیرن دیگه چیزی نمی مونه

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
2731
میدونم عزیزم همین جوری میپرسم

اها منم وقتایی ک گناه نیس کلن درحال رقصم‌بخاطر اندامم نمیخوام بهم بریزه

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
یه مدت بود کلا وسواس بودم گوش نمیدادم خیلی هارو ولی. نمیشه واقعا منطقم قبول نمیکنه مگه آهنگ شاد چیکا ...

منم معتقدومحجبم ولی گوش میدم و میرقصم

فک نکنم خدا بخوادبرا این چیزا مجازاتم کنه 

2738
منم مذهبیم تا حدودی انقدر مشکلات زیاده همین دلخوشیارم لزمون بگیرن دیگه چیزی نمی مونه

منم هر چی شاد بود رقص می آورد گوش نمیدادم تا مامانم گفت ول کن پس اون جوری همه چی گناهه بشینیم فقط غصه بخوریم و گریه کنیم 

موسیقی در نوع خود گناه به حساب شمرده نمیشه

بیا 😐گفتیم مدرسه ها باز میشه 

😂تو الان نباید پشت نیمکت های مدرست باشی عایا؟

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

موسیقی یکی از دلخوشی های منه 

خودمم کمانچه میزنم 

اهل رقص نیستم چون استعدادشو کلا ندارم ولی رقص سماع و رقص باله  روبا لذت تماشا میکنم 

موسیقی های  لایت و بی کلام  و یوگا رو مدام گوش میکنم چون ذهنم اروم میشه و نظم میگیره 

کلا حهان پراز موسیقیه حتی جریان آب یه جوی یه هم نت بندی داره چطور میشه ازش لذت نبرد 

البته من  مذهبی نیستم شما از زاویه دید خودت به ماجرا نگاه کن 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2706