2733
2739
عنوان

کادوشو پس گرفت😐😐😐

424 بازدید | 32 پست

زنداداشم ....چن وقت پیش تولدم بود بیرون بودیم با هم رفتیم کتابخونه برام دو تا کتاب خرید که دوسشون داشتم.من هی میگفتم نمیخواد میگفت نه من میخوام برات بگیرم کادوی تولدت..خودشم قبلا اونارو خونده بود

بعد یک هفته اومد گفت اگه دیگه نمیخوایشون بهم بده..هنوز تمومشون نکرده بودم...بعدم برداشت برد با خودش

😐😐

این دیگه چه کادوی تولدی بود ..حالا چن روز دیگه هم تولدشه منم کادو بخرم براش بعد برم پس بگیرم😐

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا 😨چند سالشه؟

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2731
2738
چه اوسگل مطمئنی سالمه؟ بهش نگفتی اینا ک کادو بود چرا پسشون میگیری؟؟؟؟!!!!

نه غرورم اجازه نداد به روم بیارم😐

36

😐فک کردم بچس  

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
جوگیره زن داداشت.چه بچگانه.کادو نگیر براش.من بودم همونجا میگفتم مگه کادو نبود؟کادو رو پس میگیری؟

خودمم موندم چرا اینجوری کرد

2706