2733
2734
عنوان

فقط عضو شدم نظر شمارو بپرسم

668 بازدید | 77 پست

سلام من از سال ۹۴ اینجا عضو بودم و بعد که تعلیق شدم باز عضو شدم ولی بعدش دیگه کلا سعی نکردم عضو بشم اینجا 

میخوام براتون یه جریان خیلی مهم رو تعریف کنم شما نظر بدید چیکار کنم؟فکر کنید من خواهرتونم

ببینید من الان ۲۱ سالمه از قبل از تولد ۱۸ سالگیم با یه پسر اشنا شدم از خودم یه سال بزرگتر.

ولی با قیافه ی خیلی پخته و مردونه تر

تا الان هم با همیم این اقا از لحاظ سطح خانوادگی در کل خیلی از ما پایین تر هستند

خودش هم اول دوستی اینو به من گفت 

اما پدرش وضعیت مالی خوبی داره 

خانوادشون از هم پاشیده اس 

پدر و مادرش جدا شدند و این اقا باید کمک خرج مادرش هم باشه 

اما سال اول که تولد ۱۸ سالگیم بود و تازه ۸ ماه بود با هم دوست شده بودیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه ها بگید میخونید تا تعریف کنم میخوام بدونم هستید

من نمیخونم😒🚶🚶🚶🚶🚶

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2738

بچه ها اولین تولدم برام یه تولد خیلی بزرگ گرفت و منو سوپرایز کرد همه دوستام رو دعوت کرد

کادو های خیلی خوب 

یه دسته گل رز خیلی بزرگ 

واقعا مثه تولدای لاکچری سوپرایز 

همه دوستام میگفتند عجب پسر لارجی 

از هرگونه خیالات ازدواج خوداری کن و احساسات رو بنداز دور و با عقل و منطق تصمیم بگیر، ببینید ازدواج یعنی این که فرد دیگه ای را وارد زندگی خود کنید پس در نتیجه افکار و عقاید و رفتار ان فرد هم وارد زندگی خودتون میکنید و بعد ها ممکنه مشکلاتی به وجود بیاد و از تصمیمی که گرفتید پشیمان بشی پس قبل از هر گونه اقدام به درستی فکر کنم و سرنوشت خودت رو صحیح رقم بزن...
با دو قانون در این جهان هرگز به تفاهم نرسیدم، یکی خواب بود و آن دیگری زمان...

سال اول تولدش من واسش ۶۰۰ تومن یه ساعت مارک خریدم

خییلی سعی کردم بگردم که مارک و شناخته شده باشه ساعته 

اینم بگم تولدمون توی  یک ماهه اول من هستم بعد اون 

2706