2737
2739

آره واقعا  ولی حیفه 

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من‌نه همچنان کله ام تو گوشیه 

دقیقا مث من 

منم کلا معتاد گوشیم 

نی نی سایت نه تل 

تل نه اینستا

اینستا ن گوگل چرخی😂

نبوووووود دیوار😅

اصا بازی

کلا دوس دارم همیشه این لعنتی دستم باشه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2738
طرفداری چجوریه بنظرم مسخرس

مال اقايونه😂بياين اكانت مردونه بسازيم انتقام اقايون ني ني سايت و بگيريم

اره بابا ب درد نميخوره من ي بار اينجا اسمش و شنيدم رفتم ديدم اصلا هيشكي از باجناق و پدر خانوم نميگه بيشتر فوتبال. و حرفاي مردونه🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️😂😂

مال اقايونه😂بياين اكانت مردونه بسازيم انتقام اقايون ني ني سايت و بگيريم اره بابا ب درد نميخوره من ...

😂😂😂🔫بریم خودمون اونجا رو هم آباد کنیم 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
مال اقايونه😂بياين اكانت مردونه بسازيم انتقام اقايون ني ني سايت و بگيريم اره بابا ب درد نميخوره من ...

ی سر رفتم جالب نیست  

ینی ایناا همشون بااجناق نداارن😯😨 مگ میشهههه

سنگ شانس من ... سنگ توالته😒
2706