2737
2739
عنوان

خیانت و ترس از تنهایی...

| مشاهده متن کامل بحث + 644 بازدید | 73 پست
خونوادت ک انقدر تعریف کردی یه کار جور میکردن برا شوهرت ک اعتماد بنفسش نیاد پایین

نشد ، پدرم تلاش کرد اما چون همسرم مدرکش دیپلم نتونست ، یه جا حراست پیدا کرد اونم شوهرم نرفت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم ، ما اونقدر تو آرامش داشتیم زندگی میکردیم ، یدفه انگار یکی یه تکون محکم داد و همه چی بهم ریخ ...

انگار دعا گرفتن واستون

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊

محکم باهاش حرف بزن اون میدونه تو ولش نمیکنی خیالش راحته.چند روزی برو خونه بابات.بگو نمیخوامت دیگه اگه این کارا رو ول نکنی.بگو خوشت میاد من با مردا چت کنم؟یه حرکتی کن.چند سال دیگه اینجور پیش بری پشیمون میشی.لطفا بچه دار نشو فقط تا اون سر عقل نیاد

خوشحالی یعنی ....
2728
پستت و خوندم خیلی هم ناراحت شدم واقعا نمیدونم ببهترین رفتار چیه -فکر میکنم ایشون هیچ گاه با این مسئل ...

خودمم بعضی موقه به این فکر میرسم ، اما جلب توجه به چه قیمتی ، به قیمت از هم پاشیدن زندگی و خیانت ...

شماهم تهدیدش کن جلوش اینیستا و چیزای دیگه نصب کن و چن تا پسرو لایک کن بگو یا همین الان اینیستارو پاک ...

اونطوری که بدتر سر لج میفته و اعتمادشو به منم از دست میده ... خیلی درمونده شدم ...

همه شوئخوندم بنظرم شوهرت اعتماد بنفسش از دست داده میخواد با نشون دادن خودش به مردم خودش ثابت کنه متا ...

واسه امضات:پشیمون نمیشی عزیز انشاالله وقتی صورت ماه کوچولوشو دیدی تازه میفهمی ک جونت واسش درمیره منم ناخواسته باردار شدم تو وضع مالی افتضاح و با ی بچه ی ۱ ساله تازه تو همین وضع دانشگاه هم میرفتم و هنوزم میرم توکلت ب خدا باشه نفس کوچولوی من الان ۳ماهشه و هربار ک ب صورت قشنگش نگاه میکنم هزاربار خداروشکر میکنم واسه داشتنش!

عاشقم میشی دوباره....عاشقِ اونی که نیست.....
عزیزم من کامل خوندم خوب اعتماد شما باعث شده همسرت ب بیراه بره و از وابستگی شما به خودش خبره ، خیلی ن ...

مرسی عزیزم واقعا خیلی سختی ها رو هم باهم تحمل کردیم ... من اصلا دلم نمیخواد طلاق بگیرم چون هنوز امید دارم ولی خیلی دلسرد شدم باهاش... انشاءالله که درست بشه ، شماهم دعا کنید برامون

2740
خودمم بعضی موقه به این فکر میرسم ، اما جلب توجه به چه قیمتی ، به قیمت از هم پاشیدن زندگی و خیانت ...

اره متاسفانه- به خیال خودش که داره جبران میکنه کمبوداش و اینجوی-تو ذهنش حس اینکه منم خوبم خواهان زیاد دارم ارضا میشه -متاسفانه گاها غیر ارادی وناخود اگاه هست 

فقط لطف خدا
من فکر می کنم شوهرت تازه خوده واقعیشو پیدا کرده ادامایی که تو این سن عوض بشن یعنی تازه خودشونو کشف ...

آخه همیشه میگفت یه مدت اهل تیپ و اینا بوده ولی یکی انگار به راه اوردش و گذاشته کنار چند سال ... ینی دوباره برگشته به همون دورانش ؟!😔😔😔

از ماست ک بر ماست... خیلی کار درستی میکنی ک میخوای بری مشاوره انشاالله درست بشه و اگرم نشد انشاالله ...

ممنون عزیزم دعامون کنید لطفا ، انشاءالله همه گرفتاریاشون رفع بشه...

من همه صحبت هات. رو خوندم خیلیم ناراحتت شدم عزیزم شما که این همه باایمان ومعتقدی چرا از قران کمک نمیگیری?قران شفا بخش همه درد هاست از. دعاها ی قرانی که خیلیم موثرن تو این زمبنه استفاده کن من بار ها دیدم نتیجه گرفتن ایشالا توام نتیجه بگیری

ااااااااااخ جووووون بازم برگشتم دوستان
مرسی عزیزم واقعا خیلی سختی ها رو هم باهم تحمل کردیم ... من اصلا دلم نمیخواد طلاق بگیرم چون هنوز امید ...

میشه عزیزم زندگیتو خراب نکن و همسرتو به حال خودش نزار میدونی داره اشتباه میکنه بهش محبت کن بزار اگر بیراه رفت با محبت شما برگرده، هیچ وقت نگو پیش میرم و طلاق.

دعا میکنم ارامش و خوشبختی سایه و مستدام باشه همیشه براتون...

مرسی عزیزم اخه شرایط مالی مون افتضاحه

ما بدتر بودیم ۳-۴ ماه اجاره خونمون عقب افتاده بود و کلی بدهی داشتیم ولی ب لطف خدا و ب برکت قدمای عزیزکوچولومون همه چی درست شد

عاشقم میشی دوباره....عاشقِ اونی که نیست.....
2706