2726
عنوان

خیانت و ترس از تنهایی...

| مشاهده متن کامل بحث + 644 بازدید | 73 پست

عزیزم من کامل خوندم خوب اعتماد شما باعث شده همسرت ب بیراه بره و از وابستگی شما به خودش خبره ، خیلی ناراحت شدم و چقدر ما ادم ها بد شدیم که نمیتونیم گذشت و فداکاری همو در زندگی ببینیم عزیزم بهترین روش همین مشاورست و بهتر زندگیتو ک با دل و جون ساختی حفظ کنی و نزارید یک برنامه راحت اونو از شما بگیره با همسرت راحت حرف بزن و بگو چقدر دوستش داری و راحت از دستش نمیدی هیچ وقت نگو میرم یا طلاق! بمون و درستش کن.1

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فکر می کنم شوهرت تازه خوده واقعیشو پیدا کرده

ادامایی که تو این سن عوض بشن یعنی تازه خودشونو کشف کردن و به این راحتی دیگه

تغییر مسیر نمیدن

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

از ماست ک بر ماست...

خیلی کار درستی میکنی ک میخوای بری مشاوره انشاالله درست بشه و اگرم نشد انشاالله خدا بهت صبر و آرامش بده 🌹❤

عاشقم میشی دوباره....عاشقِ اونی که نیست.....
2728

همیشه از قدیم گفتن تضاد طبقاتی خیلی مهمه.چرا ما بهش اهمیت نمیدیم.و اینکه خودم کردم که لعنت بر خودم باد.چرا اینستا نصب کردی اخه؟؟؟البته شوهرت انگاری ایمانش خیلی شل بوده چون کسی که اینقد با ایمان باشه با این همه زن و دختر حرف نمیزنه.چه بی بخاری که جلوت با زنها چت میکنه.مرگ حقشه.پناه بر خدا چه ریلکس رفتار میکنی.به نظرم ازش جدا شو چند روز دیگم میاد میگه این هوو توه میخوای بخواه نمیخوای نخواه.مگه الکیه بترسونش.زیادی مهربونی.بگو مهرمو میخوام میندازمت زندان.همین شما زنهایید که رو میدین به مردا و پر روشون میکنید.چرا اینقد بدبختی اخه؟؟؟تو که از هر لحاظ ازش سر تری.اون باید بترسه ولش کنی نه تو.خلاصه ببخشید ولی شوهرت خیلی عوضیه.از ایناس که بی جنبس.منقرض بشه نسل این مردا.البته همش تقصیر خودته بی بخاری

خوشحالی یعنی ....
من کامل خوندم خیلی دلم گرفت چطور انقدر تغییر کردش آخه

نمیدونم اصلا خودمم موندم که چرا اینجوری شد ، از یکی دونفر شنیدم که احتمالا چشم خوردین چون خیلی باهم خوب بودین و خیلیا طاقت دیدنشو نداشتن

نمیدونم اصلا خودمم موندم که چرا اینجوری شد ، از یکی دونفر شنیدم که احتمالا چشم خوردین چون خیلی باهم ...

ولی من حس می کنم همسرت چون قبلش سمت این چیزا نرفته به اصطلاح قبل ازدواج عشقو حالاشو نکرده جوونی نکرده این چیزا براش جذابیت داره هنوزو و یه جوری عقده شده براش

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
چقد بد فقط میتونم بگم‌تا پای جدایی پیش برو شاید ترسید درست شد ولی هم اگه نشد غصه نخور لیاقتتو نداشت

اصلا نمیدونم طاقت جدایی دارم یا ن ، خیلی دل کندن ازش سخته برام ، بعضی موقه میگم اشکال نداره همینجوری که هست باشه فقط کنارم داشته باشم ، نمیدونم 😭

نمیدونم اصلا خودمم موندم که چرا اینجوری شد ، از یکی دونفر شنیدم که احتمالا چشم خوردین چون خیلی باهم ...

چشم خوردن الکیه.تا کی خرافات.بعضی آدما نمک نشناسن.بلانسبت شما سگ بهش نون بدی تا اخر عمر یادش می مونه مردای امروزی نا محبت کنی زودی دم در میارن

خوشحالی یعنی ....

همه شوئخوندم بنظرم شوهرت اعتماد بنفسش از دست داده میخواد با نشون دادن خودش به مردم خودش ثابت کنه متاسفانه بهاطر کم محلی های پدر وخانواده ت خودشو طرد شده حساب میکنه نداشتن شغل مناسب هم شد قوز بالا قوز بنظرم باخودت ببرش مشاور 

انجا که خدا هست کجاست؟؟
نمیدونم چرا این زندگی های خوب کم کم چشون میشه  چشم میخورن؟طلسم میشن چشونه اخه

نمیدونم ، ما اونقدر تو آرامش داشتیم زندگی میکردیم ، یدفه انگار یکی یه تکون محکم داد و همه چی بهم ریخت 😭😭😭

اصلا نمیدونم طاقت جدایی دارم یا ن ، خیلی دل کندن ازش سخته برام ، بعضی موقه میگم اشکال نداره همینجوری ...

نه اشتباه نکن اول تلاشتو کن ببین درست میشه یا نه اگه درست نشد بندازش بیرون از زندگیت اولش یکم سخته بعدش عادی میشه 

عزیزم امید وارم مشکلت حل بشه و شوهرت بشه همون آدم سابق غیر از دعاکردن کاری ازم برنمیادصلوات فرستادم برات😍😍

عاشق خوشی های ساده که باشی                                                                             زندگی بهت لبخند میزنه😊                    
2706