2737
2739
سلاااااام باران جونييييي🙋‍♀️ خوبي عزيز دلم 😍😍😍

سدام الی جانِ شدیدا مهربونم🙂

من خوبم جانم

شما چطوری؟

همه چی روبه راهه؟؟

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سدام الی جانِ شدیدا مهربونم🙂 من خوبم جانم شما چطوری؟ همه چی روبه راهه؟؟

فداتم 

خدا رو شكر گلم كه خوبي🌹🌹🌹🌹🌹🌹

منم بدك نيستم 

سر صبحي اومدم ببينم هتل صبحونه چي بخورم كه اينم خواهرم اومد كوفتم كرد ديشبم شامم رو سوخوندن الانم اينجوري 😫😫

ميبيني شانس ندارم تو هتل لاكچري يك صبحونه بخورم 😂😂😭😭😭😭😂😂😅

2742
فداتم  خدا رو شكر گلم كه خوبي🌹🌹🌹🌹🌹🌹 منم بدك نيستم  سر صبحي اومدم ببينم هتل صبحونه ...

عزیییزم🙂

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
فداتم  خدا رو شكر گلم كه خوبي🌹🌹🌹🌹🌹🌹 منم بدك نيستم  سر صبحي اومدم ببينم هتل صبحونه ...

سلام عسل طلا😘😘😘

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2740
سلاااااااام عزيز دل 🙋‍♀️ صبح اولين روز پاييزيت بخير و شادي🍁🍂🍁🍁🍂

مرسی نفسم😙

اولین روز پاییز...عاشقشم😍

چندروز دیگه هم تولدمه 😊😊😄

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
به به 😍😍😍😍 تولدت پيش پيش مبارك 🎈🎊🎉🎀🎀🎉🎊🎊🎈🎈🎈 چند مهر ؟

فدات عزیزم😙

۹ مهر

میخوای کادو بگیری واسم 😁😁😃😃

2706