2733
2739
خیلی کلافم کرده کنکور قبلیو ریاضی کلی خوندم نتونستم زیست شیمی رو خوب زدم ولی از ریاضی فیزیک کم اوردم ...

ببین اولین کاری ک میکنی

میری فیزیک خیلی یبز و ریاضی خیلی سبز و الگو رو میگیری

برا درسنامه ریاضی و فیزیک فقط خیلی سبز بخون اما برا تیت 

ریاضی نشر الگو رو بزن

فیزیک میکرو

کاری باهام کردی ک دستگاه رنده کارخونه رب چین چین با رب گوجه نکرد
ببین اولین کاری ک میکنی میری فیزیک خیلی یبز و ریاضی خیلی سبز و الگو رو میگیری برا درسنامه ریاضی ...

با چ برنامه ای پیش برم بهتره باقی درسارو میخوام ان شاءالله از دی شروع کنم چون یادمه تقریبا همشونو براشون برنامه دارم ستل قبل کلی ریاضی خوندم حتی نتونستم ی تست حل کنم امار احتمال ک حسابی مسلط بودمم نتونستم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با چ برنامه ای پیش برم بهتره باقی درسارو میخوام ان شاءالله از دی شروع کنم چون یادمه تقریبا همشونو بر ...

از دی خیلی دیره خییییلی

از دی خیلی دیره خییییلی

اخه یادمه زیست وشیمیو خوب یادمه عربی و دینی ام همینطور جز دینی که۸۰زدم باقی امسال۵۰زدم تو کنکور 

اما ریاضی فیزیکو از امروز شروع میکنم.

با ی پسر دوساله زیاد وقت ندارم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2728
سخته  باید مررردونه بخونی تایمایی ک بچت ارومه رو باااااااید بخونی

اره پارسالم همین کارو میکردم نمیخوام اذیت بشه فقط وقتی خوابه میخونم بیداره فقط دلش بازی میخواد.

امیدوارم بتونم

2738
اره پارسالم همین کارو میکردم نمیخوام اذیت بشه فقط وقتی خوابه میخونم بیداره فقط دلش بازی میخواد. امی ...

توکل کنیدبه خود خدا 

ازش کمک بخوایید 

اگر خواستید لیست کتاب بهتون میدم ک به بیراهه نرید

اره پارسالم همین کارو میکردم نمیخوام اذیت بشه فقط وقتی خوابه میخونم بیداره فقط دلش بازی میخواد. امی ...

ببخشید دیر ج میدم چون سر کلاسم

ببخشید دیر ج میدم چون سر کلاسم

ممنون که وقت میزارید.

چرا که نه حتما اگه توصیه خاصیم دارین حتما بفرمایین خوشحال میشم

ممنون که وقت میزارید. چرا که نه حتما اگه توصیه خاصیم دارین حتما بفرمایین خوشحال میشم

کوچیک تر از این حرفام ک توصیه ای کنم اما چشم روچشمم

بعدا تو خصوصی تون یا همینجا یه متن بهتون میدم