2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

منم از امروز میخوام دوباره استارت کنکور بزنم ولی لامصب این کتابای فیزیک ی دافعه عجیبی دارن به من 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
منم از امروز میخوام دوباره استارت کنکور بزنم ولی لامصب این کتابای فیزیک ی دافعه عجیبی دارن به من&nbs ...

فیزیک رضا سبز میدانی رو برا درسنامه و میکرو رو برا تست بخر

این دوتا رو مردونه بخون

سمت هیییییچ دیویدی جز زیست عمارلو و عربی حرف آخر هم نرو ک بقیشون فقط هدر دادن پوله

کاری باهام کردی ک دستگاه رنده کارخونه رب چین چین با رب گوجه نکرد
فیزیک رضا سبز میدانی رو برا درسنامه و میکرو رو برا تست بخر این دوتا رو مردونه بخون سمت هیییییچ دیو ...

میکرو رو دارم ولی اون منبع دیگه رو نمیدونستم اصلا انگار من کلا تو ریاضی فیزیک خنگم 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
نه  خنگ نیستی فقط نمیدونی ک چطور بخونی

خیلی کلافم کرده کنکور قبلیو ریاضی کلی خوندم نتونستم زیست شیمی رو خوب زدم ولی از ریاضی فیزیک کم اوردم.بنظرت برا اموزش اولیه چی بخونم چطور بخونم؟۵ساله از لیسانسم میگذره 

2706