2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی دوست داشتم مدرسه رو..😕😕😕

ولی نذاشتن ادامه بدم،،زودی شوهرم دادن نامردا😑😑😑

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
2731
الان خوبه زمستون سخته یادمه برف میومد همه جفت بخاری خواب باید هوا تاریک بیدار میشدیم اماده میشدیم&nb ...

وای وای نگو

من‌واسه نماز صبا که بیدار میشدم، بعدش تا میخاس چشمام گرم شه بخوابم، باید میرفتم مدرسه

زهرمون‌میشد😕😒😕

داداشم بچه که بودم شب قبل از باز شدن مدرسه‌ها هی میومد در گوشم مدرسه‌ها وا شده میخوند منم جیغ میزدم و گریه میکردم الان دیدم تو اینستاگرام عکس پسرشو گذاشته نوشته مدرسه‌ها وا شده ه ه :)) هنوز عادت زشتشو داره:)))

taraneh

Elva @kafiha

خوشبحالتون که خوابتون میاد من هرروز ۵.۴۵ بیدار میشم همسرم میره سرکار براش وسایلاشو جمع میکنم و غذا میذارم دیگه بعدش خوابم نمیبره چیکار کنمممممم😟

گل پسرم👶تو اومدی تا خوشبختیم پررنگ تر شه😍
2740
خانماتروخدا کسی چله دعاتوسل نمیخوادبراحاجتش بخونم هزینشم۷۰میگیرم التماس میکنم بخاطر رضای خداهم شده ک ...

اگه بخواین چه طوری باید پولشو پرداخت کنیم

خدا جونم سلام . خدایا خیلی ممنونم به خاطر تمام چیزهایی که بهم دادی . خدا جونم لطفا دوباره معجزتو نشونم بده .خدایا معجزه میخوام یا حضرت زهرا خودت قول دادی بهم  خدایا خودت میدونی منظورم چیه
2706