2733
2734

بخوایم

خدا جونم سلام . خدایا خیلی ممنونم به خاطر تمام چیزهایی که بهم دادی . خدا جونم لطفا دوباره معجزتو نشونم بده .خدایا معجزه میخوام یا حضرت زهرا خودت قول دادی بهم  خدایا خودت میدونی منظورم چیه
اگه بخواین چه طوری باید پولشو پرداخت کنیم

شماره تماس میدن برااعتمادتون

بعدش هم شماره کارت میدم وبرام واریزمیکنین از همون روز براتون شروع میکنم

چون هزینش کمه اول همشو میگیرم اماباقی ختم و چله ها رو نصف مبلغشو بعد حاجت گرفتن تون میگیرم

خواستی تاپیک اخرم بیا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=105703902]شماره تماس میدن برااعتمادتون بعدش هم شماره کارت میدم وبرام واریزمیکنین از همون روز براتون شروع میکن ...[/QUOTE میشه دعوت به دوستیمو قبول کنی 

خدا جونم سلام . خدایا خیلی ممنونم به خاطر تمام چیزهایی که بهم دادی . خدا جونم لطفا دوباره معجزتو نشونم بده .خدایا معجزه میخوام یا حضرت زهرا خودت قول دادی بهم  خدایا خودت میدونی منظورم چیه
2731
من که درسم تموم شده ولی نمیدونم چرا از 5:30 بیدارم 

من دوازده سال درس خوندم رفتم دانشگاه حالا باید سی سال دیگه برم مدرسه منتها بجای نیمکت رو صندلی نیشینم اینبار...

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....