2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چیزی ک من از پارک دوبل و رانندگی فهمیدم اینه ک کلا ب حرف هیچکس گوش نکن مخصوصا تو پارک دوبل باید بصورت تجربی و چشمی اندازه ها رو یاد بگیری وگرنه هی بخای این قانونو پیاده اون قانونو پیاده کنی کلا حواست پرت میشه

من که نگاه می کنم همین که پشت ماشین جلویی رو از گوشه شیشه عقب ببینم میرم تو پارک با همون فرمون تا وسط در جلو ماشینم برسه به پشت ماشین جلویی و ایندفعه فرمون رو برعکس می چرخونم . انصافا هم خوب میشه همیشه . البته ماشین من دوربین عقب هم داره که کمکم میکنه . 

امیدوارم توضیحاتم مفهوم بوده باشه . البته همون چیزیه که سالها پیش اموزشگاه بهم گفتن . نمیدونم الانم این روش یاد میدن یا نه

2740
میخوام گواهینامه بگیرمممم😔

مربیت یادت میده،خیلی راحته،من پارک دوبل رو خوب میرم.بار اول امتحان قبول شدم.اما نمیدونم چجوری برات توضیح بدم اینجا،.

شما بگو تا کجا پیش میری تو پارک،و کجا اشتباه میکنی،مربیت چه اشکالی ازتون میگیره؟.....شاید تونستم کمکت کنم.