2737
2739
عنوان

ماهواره بگیرم خوبه ؟

814 بازدید | 23 پست

فقط بخاطر سریالای ترکیش 

وگرنه مامانم فحشم میده 🙄🙄

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

غیر از سریالای ترکی همه چیش خوبه فیلمای سینما رو میزاره ولی باید حوصله کنی چون خیلی تبلیغ میزارن ...برنامه مستنداش هم عالیه من ک خیلی راضیم

منم به زودی لاغر میشم و همتونو زخمی میکنم ...😂😂
غیر از سریالای ترکی همه چیش خوبه فیلمای سینما رو میزاره ولی باید حوصله کنی چون خیلی تبلیغ میزارن ... ...

خب چه نوع رسیور بگیرم همه کانالارو بگیره مث جم و پی ایم سی 

غیر از سریالای ترکی همه چیش خوبه فیلمای سینما رو میزاره ولی باید حوصله کنی چون خیلی تبلیغ میزارن ... ...

دقیقا 

شبکه من وتو 

بی بی سی 

ایران اینترنشنال 

نشنال جئوگرافی

مستندهاش عالیه 

سینه فیلم و اونیکس فیلم سینمایی های به روز 

2738
رسیور اچ دی بگیر... دیگه آخرین ورژنش باید بگیری . یو اس بی هم بخوره برای ضبط کردن 

قیمتش نمیدونی 

این استار ست چجوریه

رسیور اچ دی بگیر ..استار مکس واسه ماست خوبه 

فرقشون چیه 

دقیقا  شبکه من وتو  بی بی سی  ایران اینترنشنال  نشنال جئوگرافی مستندهاش عال ...

اره خیلی خوبه هر کی اینارو ببینه دیگه سراغ شبکه های داخلی نمیره 😊

منم به زودی لاغر میشم و همتونو زخمی میکنم ...😂😂
2706