2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بگو

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:
2738

از زبون خانمی که براش اتفاق افتاده میگم که بعد ازدواج طلاق گرفتم .دردورانی که داشتم طلاق میگرفتم شروع به کار کردم.تومغازه خانمی که همسن خودم بود .که بعد طلاق من اونم ازشوهرش جدا شده بود.

بچه ها لطفا برای بخشیده شدن گناهام و حاجت رواییم یه صلوات بفرستین التماس دعا

بگو 

من برای خودم ارزش قائلم آنقدر که با دستان خودم آدم های آزار دهنده را از حوالی آرامشم دور میکنم حال من خوب است نه عاشقم، نه غمگینم ،نه دلتنگم ..از شما چه پنهان این روزها جای هیچکس خالی نیست من در بی تفاوت ترین حالت ممکن قرار دارم 

سال ۸۵ یک مغازه لباس بچه داشت دوستم ومن هم کارمند مغازه بودم.مغازه ای بزرگ وبالاهم بالکن داشت که ازته مغازه پله میخورد.یک مدت گذشت که یک روز گفت این مغازه بالا توبالکن ازما بهترون داره.من خندیدم وگفتم حتما خواب دیدی.

بچه ها لطفا برای بخشیده شدن گناهام و حاجت رواییم یه صلوات بفرستین التماس دعا
بگو دیگه الان یهو چراخ خاموشی سایت رو میزنن! 

وای نگو خواهررررررررررررر

هی قطع میشه  

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:
سال ۸۵ یک مغازه لباس بچه داشت دوستم ومن هم کارمند مغازه بودم.مغازه ای بزرگ وبالاهم بالکن داشت که ازت ...

سریع تر عزیزم

ساعت که 2 بشه....

2706