2737
2739

میشه از تجربیاتتون بگید و ایا کسی نتیجه گرفته و از چ راهی؟

خدایااااا شکرت واسه داده ها و نداده هات.....خدایا عزیزانمو در پناه خودت حفظ کن خودت یار و یاورشون باش.یا الله

از راه توکل به خدا و اتصال به حسین.ع.

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد منتظر بودی عزیزم؟

تقریبا خیلی

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
2731
سلام عزیزم حتما یه دلیلی داره از همسرت ازمایش دی اف ای گرفتی ؟ منم فک میکردم بدون علت باردار نمیشم ا ...

دی اف دی چیه.؟ کی دکتر این ازمایش برات نوشت ؟ 

خدایااااا شکرت واسه داده ها و نداده هات.....خدایا عزیزانمو در پناه خودت حفظ کن خودت یار و یاورشون باش.یا الله
دی اف دی چیه.؟ کی دکتر این ازمایش برات نوشت ؟ 

شکست کروموزم های اسپرمه اگه مشکل داشته باشه با ای وی افم جواب نمیگیری دکتر زنانم برام نوشت تو مرکز ناباروری حتما انجام بده شوهر من همه چیزش خوب بود قراربود ای یو ای کنم .... 

از دکترت بخواه برای همسرت بنویسم اگه مشکلی نداشت با خیال راحت برو ای یو ای ....

مامان دوقلوها   
2738

من همه چی رو چک کردم انواع سونو و ازمایش بذا همسرم و خودم.پلی کیستیک هستم ولی خفیف شوهرمم ازمایشش معمولیه خیلی ضعیف نیس.خیلیا با شرایط وا یا حتی بدترش باردار شدن.ولی خدا فعلا نخواسته برامون

💜فَاذْكُرُوا آلَاءَ اللَّهِ لَعَلَّكُمْ تُفْلِحُون💜
من همه چی رو چک کردم انواع سونو و ازمایش بذا همسرم و خودم.پلی کیستیک هستم ولی خفیف شوهرمم ازمایشش مع ...

دقیقا ما هم.تا خدا نخواهد نمیشه