2733
2734
عنوان

دوست پسرش خوانندس هدیه چی بگیره ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 51254 بازدید | 712 پست
امیر مقاره

این مقاره که ۷۴یه

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید سرکارتون گذاشته😐😐😐

نههههههههه امیره خداروشکر😂😂😂😂

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
2731
بهنام بانی سی سالشه ؟ یا خود خدا دو سال از من کوچیکتره اصن نابود شدم

😂😂😂😂😂

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
متولد ٦٦ هست  ابراهيم زاده هم همينطور  يعني الان ٣٢ سالشونه

حالا دوسال😐

نقل قول از امیرمقاره ماکان بند::

من تو زندگیم فقط دنبال یه دختر میوفتم، اونم دخترمه وقتی داره راه رفتن یاد میگیره و فقط جلوی یه دختر زانو میزنم اونم باز دخترمه وقتی هنوز یاد نگرفته بند کفشاشو ببنده …

اسمه دخترمم عسله، ولی مامان نداره

♥️nurse♥️
نقل قول از امیرمقاره ماکان بند::   من تو زندگیم فقط دنبال یه دختر میوفتم، اونم دخترمه وقتی ...

چقدر بدم میادازین طرز فکرا

فقط و فقط زن و شوهر مهمن باقی هیچی بنظرم حتا بچه اولویت دوم بایدباشه

♥️nurse♥️

هنوز شماها درگیرین ک پیداش کنین😂😂😂😂

من این ماه مامان میشم انشالله 😍مطمعنم دخملم میاد تو دلم 😌😌😌این ماه منم تیکر بارداری میزنم.😅😅خاله های مهربون میشه صلوات بفرستین 🙏😘 دیدین گفتم این ماه مامان میشم 😍ممنونم خداجووونم ک این هدیه باارزشتو بهم دادی❤
2706