2733
2734

ترس و دلهره افتاده بجونم خیلی خستم کاش اصلا ازدواج نمیکردم 

خدایااااا شکرت واسه داده ها و نداده هات.....خدایا عزیزانمو در پناه خودت حفظ کن خودت یار و یاورشون باش.یا الله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه عزیزم...چرا ترس..مهم اینه شوهرت دوست داشته باشه.. اینجور آدما اگر یکم فکر کنن متوجه میشن اگر این موضوع برعکس بود باید همین برخورد باهاشون میشد... این چ حرفیه.

منم شوهرم مشکل داره حالا باید برم یه شوهر دیگه کنم...چ حرفیه

خدا ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری...همه صاحب اولاد بشن صلوات.
زن دايي كدوم خانوم؟🤔

ی تاپیک زده بود زندایی باردار نمیشد میخواستم برن برای دایی خواستگاری

خدایااااا شکرت واسه داده ها و نداده هات.....خدایا عزیزانمو در پناه خودت حفظ کن خودت یار و یاورشون باش.یا الله
2738

همیشه تو اوج ناامیدی اون وقتی ک میخای میشه....غصه نخور...تو کار خدا موندم بخدا

همسایمون وضع مالیش خوب نیست شوهرش اخلاق نداره

چهارتا پسر پشت هم داره چندروز پیش فهمیدم دوباره حاملست بچه پنجمش....هنوز چهارمی از شیر نگرفته یکی دیگ حامله شده

قربون خدا برم و حکمتش

نه عزیزم...چرا ترس..مهم اینه شوهرت دوست داشته باشه.. اینجور آدما اگر یکم فکر کنن متوجه میشن اگر این ...

کاش منم شوهرم مشکل داشت خیلی فشار رومه

چندوقته ازدواج کردی

سه سال.۶ماه جلوگیری داشتم همه کار کردم فقط مونده ای وی اف.  

2706