2733
2739
عنوان

خواهشا واسه سلامتی همسرم نفری یه ایت الکرسی بخونید ممنون

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 29 پست

خوندم گلم 

کاربر قدیمی هسدممم                                                        قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!

من مادرم خیلی مریض بود بدحال کل بدنش ورم کرده بود.... .تو اینترنت سرچ کردم دعا برای شفا هر چی دعا بود خوندم صلوات هدیه میدادم به حضرت فاطمه و اماما و خواهرم نذر کرد مقداری برنج خورشت بپزه برای تاسوعا خدا رو شکر حالش خوب شد.ان شاالله مریض شما هم شفا پیدا کنه

اشتباهم این بود هر جا رنجیدم خندیدم فکر کردند درد ندارد ضربه ها را محکم تر زدند...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
انشالله که هیچ مشکلی نداشته باشن علائمشون چی بود?

هر چی غذا میخورد دل درد میشد دکتر فک ککرد واسه معدشه آزمایش نوشت یکم میکروب داشت همزمان هم گفت سنو ازکبد و کیسه صفرا بگیریم ک تو سنو اینجوری گفت 

هر چی غذا میخورد دل درد میشد دکتر فک ککرد واسه معدشه آزمایش نوشت یکم میکروب داشت همزمان هم گفت سنو ا ...

من براشون ایه الکرسی خوندم 

انشالله که هیچ مشکل خاصی نباشه و زود سلامتی کاملشونو بدست بیارن 

خدایا شکر ... کمکم کن 😥
از قبل داشته چجوری بوده خیلی جوونه که علایم داشته ؟ 

هر چی غذا میخورد دل درد میشد دکتر فک ککرد واسه معدشه آزمایش نوشت یکم میکروب داشت همزمان هم گفت سنو ازکبد و کیسه صفرا بگیریم ک تو سنو اینجوری گفت 

2738

خواندن ۱۲ مرتبه آیه الکرسی در شدائد و سختی ها همچنین برای کارهای بزرگ و مهم نافع است و تخلف ندارد 

عزیزم فراموش کردم منبع ایت متن بالا رو .ولی اگر سرچ کنی پیدا میکنی .

من براتون میخونم .شما هم بخونید🌺🌺

انا الی ربنا راغبون. ما دل به سوی پروردگارمان نهادیم 
2706